Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek rendesen megjön, az...

Akinek rendesen megjön, az attól lehet terhes?

Figyelt kérdés
Csak érdeklődés képpen kérdezem, volt olyan oldal ahol olvastam, és érdekel. Illetve a korai vetélés mindenképp jár görcsökkel?

2015. jan. 21. 14:13
 1/5 anonim válasza:
E/2-ben írom mert így értelmesebb. Lehetnél terhes attól, mert megjött anya 3 hónapig menstruált NORMÁLISAN az öcsémmel, csak a rosszullét lett neki gyanús... a korai vetélés pedig, olyan mintha menstruációs görcsöd lenne, de brutál keményen..
2015. jan. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A nagyon korai vetélés olyan mint a rendes menses. A legtöbb nő észre se veszi, de ezek tényleg csak pár hetes terhességek..

Olyanokat ismerek akik véreztek terhesség alatt, de egyiknek sem szokványos normális mensesnek tűnő vérzése volt, ezért is fordultak orvoshoz, bár az egyiküknek rendszertelen volt a ciklusa tehát addig nem is törődött vele míg a következő ki nem maradt.

Olyan esetről hogy hónapokig rendes menses szerű vérzése legyen valakinek miközben terhes csak olvasgattam, de picit kamuszagúnak tűnnek az olyan cikkek.

2015. jan. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A nővérem viszont 8-9 hetesen vetélt neki már nem ilyen laza volt hanem rendesen görcsös darabos...
2015. jan. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1-es..Nem tudod anyukádnak mikor mutatta ki a teszt?
2015. jan. 21. 15:22
 5/5 anonim válasza:

Első vagyok. Mivel anya nem vette észre a terhességet ugyanis fogamzásgátlót szedett és rendesen meg is jött neki, így csak 10-11 hétre jelentkezett nála rosszullét szóval ő akkor csinált!


De én december 6-án voltam együtt a párommal menszim utolsó napján és most csináltam tesztet 5. hétre rá miután elmúlt a menstruációm, mert gyanúsan kevés volt és furcsán zajlott az egész, a teszt tökéletesen azonnal kimutatta, hogy nem vagyok terhes, semmi kis mellékes halvány második csík nem volt. Szerintem a leg ideálisabb 3-4. héten csinálni a tesztet, de van aki már 1-2 hét után csinál.

2015. jan. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!