Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megjott rendesen de hanyingere...

Megjott rendesen de hanyingerem van . Gyanakodhatok arra hogy terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Koraban jott meg tegnap,5 nappal.

Eloszor egy napig barnaztam,utana beindult,de emelygek,ami nem jelemzo ram ha megjon.

Ugye kizart hogy igy terhes lenek????

Itt kicsit olvasgatam es hat meglepet hogy anak elenere hogy terhes volt menstrualt.

Most bevagyok ijedve nagyon.

Koszonom szepen a valaszt.

35/N.


2014. dec. 5. 08:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha rendesen megjött, akkor nem vagy terhes. De ha ennyire aggódsz, csinálj tesztet.
2014. dec. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Terhesség melletti menzesz jóval kevesebb szokott lenni. Ugyanolyan volt mint szokott?
2014. dec. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha rendesen megjött, nem valószínű. Émelygés sok mindentől lehet (front, enyhe gyomorrontás, stb.) Ne aggódj :)
2014. dec. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem minden menstruációkor hányingerem van. Ne aggódj :) nem vagy terhes!
2014. dec. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen ugyan ugy megvan mint szokott.

Tesztre gondoltam de igy lehet ? Nem baj ha kicsit " olyan" a vizelet ?

2014. dec. 5. 09:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet tesztelni attól, de kicsi a valószínűsége, hogy terhes vagy. A hányinger amúgy is 7-8 hetesen kezdődik csak, a legbeképzelhetőbb tünetek egyike.
2014. dec. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem menzesz előtt is hányingerem van, meg közben is. Kizártnak tartanám a terhességet. Na, jó kb 0,1%- esély lehet rá.
2014. dec. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ertem .es koszonom.


En sem tudnam elhini hogy terhes lenek igy hogy megjott.

2014. dec. 5. 11:33
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Májusban kimaradt a havim akkor én is agódtam hogy jajj nehogy terhes legyek aztán amikor negatív lett a teszt szintén így éreztem. Most meg a legboldogabb kismama vagyok! :D

2014. dec. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!