Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy is van ez? Ha mondjuk...

Hogy is van ez? Ha mondjuk megtörténik a beágyazódás, akkor még több progeszteron termelődik?

Figyelt kérdés

Ugyanis nem tudom,hogy ez okozhat-e esetleg mellfájdalmat?Ma vagyok a 11-ik dpo-n,és 2-3 nap múlva nem várom.Ma kezdtek a melleim csak fájni,máskor már pé-től fájnak,és mikor megjön a mensi,azzal távozik a mellfájdalom!Volt már úgy is,hogy mensi előtt gy héttel kezdtek csak fájni a melleim,de mensi előtt 1-2 nappal vagy teljesen elmúlik,vagy alig érzem.Azért furi,mert a hasamban olyan érzésem van reggel óta,mintha mensiznék,pedig nem!Soha nem érzem a mensis fájdalmat,csak mielőtt megjönne,előtte 2-3 órával csak.

Szóval?Segítenétek?Köszönöm szépen!


2010. febr. 7. 21:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Még annyit,hogy az ovu tesztem--amit jóstesztként használok--majdnem olyan erős mint a kontrollé.4-ik napja jóstesztelek,és minden nap sötétebb...Tudom,sokaknak ez butaság,de hátha...
2010. febr. 7. 21:17
 2/6 anonim ***** válasza:

Trifázisos ébredési görbe (Példagörbék: terhes) (Példagörbék: NEM terhes)


Egy trifázisos görbe azt jelenti, hogy három hömérséklet szint figyelhetö meg. Ez legtöbb esetben terhességre utal. A hömérséklet a luteális szakasz közepén még egyszer megemelkedik, mert több progeszteron termelödik. A trifázisos ciklusok 4,5%-a viszont nem terhes!!

[link]

2010. febr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem mensi elott soha sem volt semmilyen problemam, leszamitva az ingerultseget. amikor legutobb nemvartam mar kb egy hettel az elso napja elott olyan volt, mintha megjott volna. folyamatosan ellenorizgettem magam, es mindig megorultem, hogy nem, van meg remeny. aztan az esedekes elso napon megcsinaltam a pozitiv tesztet. par napra ra az orvost megkerdeztem, hogy miert vannak mensi fajasaim, ha nem jott meg. az volt ra a valasz hogy no a mehem, valtozik a testem, es ez hasonlo tunetekkel jar.

szoval, csinalj egy tesztet

mi drukkolunk :)

2010. febr. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Ettől a ciklustól már nem mérem a hőmet,a belinkelt oldalt ismerem,de megint elolvastam,köszönöm szépen.


Hát örülnék én is ha attól érezném ezt az érzést(olyan mintha meglenne),hogy baba van a dologban.Majd holnap vagy legkésőbb holnapután tesztelek,mert csak szerdára nem várom,úgyhogy még korai mert ma vagyok csak a 12ik dpo.-n.

Van itthon 10-es tesztem,de ki fogom bírni 1-2 napig még.

Grtaulálok a babához kedves 2.-ik!

Majd megírom mi lett az eredményem.

Szép hetet Mindenkinek!

2010. febr. 8. 08:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Sajnos amíg meg nem jön, addig minden tünet egyaránt utalhat babára is meg menszeszre is.


Talán a saját tapasztalatom segíthet picit, vagy legalább reményt adhat. Menszesz előtt gyakran húzódott kicsit a mellem, és egy-két nappal előtte már éreztem a hasamban, hogy meg fog jönni. Legutóbb is így volt - de nem jöt meg. Aznap reggel pozitívat teszteltem. :-) A hasi "mindjárt megjön-érzés" eltartott a 8-10. hétig (a folyamatos hányinger miatt összefolynak a hetek, nem tudom pontosan, meddig), a mellfájdalom viszont csak a 6. héttől indult be igazán. Erősen megduzzadt, a bimbó meg egyenesen fájt, ha hozzáértem. Mindez az egyre nagyobb mennyiségben termelődő progeszteron hormonnak volt köszönhető.


A legjobbakat kívánom neked, és egy pozitív tesztet!

2010. febr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Gtarulálok nagyon,és kszi szépen!

Te is azt érezted a hasadben mintha mensiznél,közben meg mégsem?Mert én tegnap óta ezt érzem,és nem tudom ez mensi lesz vagy baba?Soha nincs megjönérzésem előtt pár nappal,csak jön és kész...

Amúgy igen,eményt adtál....még van 1-2 napom nemvártig,tehát bizakodom nagyon---bár ma negát teszteltem:(

2010. febr. 8. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!