Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Péntekre nem várom, eddig...

Péntekre nem várom, eddig négyből négy teszt pozitív. Ugye akkor már vehetem biztosra a babát?

Figyelt kérdés
2015. jan. 21. 17:03
 1/10 anonim ***** válasza:
remeld hogy igen :-) (de sajnos csak akkor biztos ha meg is szuletik ;-) (en rossz tapasztalatbol tudom...:-() Tehat gyorsan torold inne a kerdesed es helyette orulj magadban, kicsit lazits. kb. nehany het mulva menj el egy nodokihoz stb stb.
2015. jan. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az elosnek igaza van, hogy barmi lehet meg vele sajnos, de ha a tesztek pozitivak akkor van baba. Gratulalok!


Csak pozitivan!!!!!

2015. jan. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de ismered a népi bölcsességet? A gyerek akkor biztos, ha férjhez megy, vagy ha katonának viszik.

Reméljük, hogy terhes vagy, reméljük, hogy minden jól alakul, miért is ne, de a nagyon pici embriók korántsem mindegyikéből születik kisbaba, akkor se, ha az anyukájuk nagyon várná őket. Ilyen a természet, és mindig ilyen is volt, csak régen a "késett egy hetet a vérzésem" állapotnál senki se vette biztosra, hogy terhes. Esetleg, hogy talán... 6-8 hetes terhességet tudott az orvos diagnosztizálni.

Cserébe nem is zuhant depresszióba senki sem, ha pár hét után megszakadt egy-egy kis embrió fejlődése.

2015. jan. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én is tudom, hogy bármi történhet a terhesség alatt... Csak egy kis bíztatást szerettem volna, hogy ez már tuti terhességet jelent.
2015. jan. 21. 17:23
 5/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok, terhes vagy. Szerintem csak erre voltál kíváncsi. Persze sok minden történhet, de pozitívan kell hozzáállni és csak jóra szabad gondolni.
2015. jan. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm... Csak nem szeretem az ördögöt a falra festeni. Az első terhességemnél sem volt probléma, remélem, hogy a másodiknál sem lesz...
2015. jan. 21. 17:42
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha már volt egy terhességed, akkor miből gondolod, hogy nem veheted biztosra a 4 pozitív tesztet? :)

Egyébként gratulálok! Jó egészséget!

2015. jan. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azért van bennem kétség, mert az első terhességemnél a menstruációm kimaradása után egy héttel lett pozitív a teszt, most pedig már előtte öt nappal halvány, de határozott pozitívat teszteltem. Az első kettő halványabb lett, a másik kettő már erősebb lett.
2015. jan. 22. 08:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Biztos, hogy babucid lesz!!!!! És októberben a karjaidban is fogod Őt tartani! ;)
2015. jan. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. jan. 22. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!