Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A closti kura után a 12.14....

Eva4 kérdése:

A closti kura után a 12.14. Napon kell mennem huvely uh ra. De csak a 14 napon tudok el menni azon belul nem. Szerintettek az már késö?

Figyelt kérdés
2015. jan. 22. 12:24
 1/4 Vilcsianyuja ***** válasza:
Szerencse kérdése. Csak aznap fog kiderülni, jóslásokba felesleges lenne bocsátkozni.
2015. jan. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Engem már az 5. napra akart behívni a doki, de akkor sajnos temetésre kell mennem, aztán meg hétvége jön, úgyhogy csak a 8.napon fogok menni.

Szerintem a 12-14. nap az már késő, nekem azt mondták, ilyen kúránál előrébb jöhet a peteérés is.

2015. jan. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Drága...annyi kérdést tettél már fel erről a clostys kúrádról,hogy ezért nem fog sikerülni.Szed be,szexeljetek a pároddal majd jelenj meg a 12 és 14 napon....

Egyébként ha 1 kérdésbe tennéd fel ezt az egészet akkor egyszerre kapnál rá választ...


Nyugodtan lepontozhatsz,nem fog érdekelni!

2015. jan. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Vilcsianyuja ***** válasza:

Előző válaszolónak abban mindenképp igaza van, hogy nem parázni kell, hanem középidőben szexelni. Attól teherbe lehet esni, az ultrahangtól aligha :) Szóval attól még, hogy esetleg a 14. napon már nem lát az orvos érett tüszőt, attól még lehet sikeres a ciklus. Én kétszer úgy estem teherbe Clostis hónapban, hogy nem mentem UH-ra egyáltalán. Csak a pozitív teszt után.

Szóval be kell saccolni a peteérést, aztán előtte, aznap másnap hajrá. Nekem bevált recept.

Szóval a szexxel nehogy kivárd az ultrahangot, előtte már akciózzatok. Ha a doki meg nem repedt tüszőt lát, netán többet is, akkor majd lehet, hogy ad be tüszőrepesztőt, és majd elmondja, mikor kell összebújni újfent. De ha már csak a tüsző hült helyét találja, akkor nagy esély van rá, hogy előtte pont jókor voltatok együtt.

2015. jan. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!