Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Klion D 100. Huvely kup....

Klion D 100. Huvely kup. Hasznalata alatti egyuttlet?

Figyelt kérdés

Most vok peteeres folyamatban minden adott lenne babara.

Viszont a fenti tablettat kell hasznalnom.olyan reg varunk mar h sikeruljon osszejojon a kisbaba.es pont ilyenkor jott ez is kozbe.

A tajekoztatoban az van irva h nem ajanlott a sex.

Szerintetek mi lenne a helyes?

Koszonom.


2014. jún. 28. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen nem. Kúp használata alatt mellőzni kell a szexet, nem véletlen kaptad.
2014. jún. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az, ha megvárnátok a következő hónapot. Ha most nem kezeled ki magad normálisan, jövőhónapban kezdheted előről. Vagy esetleg teherbe esel és a terhesség alatt kezelgeted magad, ami a legrosszabb döntés az összes közül. Tudom,hogy nehéz várni, de megéri egy nyugodt, gondtalan terhességért.
2014. jún. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bármilyen hüvelyi fertőzésből kezelnek ki, a kezelés alatt és még utána pár napig tilos a szex!!! És ezt tartsátok is be! Ugyanis nem gondolnám, hogy akármilyen régóta is próbálkoztok olyan nagy dolog lenne még 1 hónapot várni.

Nem mellesleg ha nem vagy egy fertőzésből kikezelve és úgy vagy együtt valakivel, annak átadod a fertőzést, ő meg egy legközelebbi alkalommal visszaadja és ha mindez akkor történik, amikor pont babás leszel, akkor nem árt tudnod, hogy többek között a vetélésnek lehet egyik oka egy hüvelyi fertőzés-gyulladás!

Szóval tessék várni!

De a ti életetek, nekem sokkal fontosabb az, hogy teherbe essek és úgy is maradjak és egészséges terhességem és babám legyen, mint az időpont, hogy mikor fogan!!!

2014. jún. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, és remélhetőleg a párod is kapott kezelést, amennyiben nem, úgy továbbra is fent áll az, amit az előbb írtam, hogy visszaadja neked a fertőzést!
2014. jún. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oke ertem a valaszokat es koszonom is.igen a parom is szedi az klion tabletatt.
2014. jún. 29. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!