Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dec 11 én volt meg dec 20 és...

Dec 11 én volt meg dec 20 és 25 én voltunk együtt párommal jan 6. án meg kevesebb napig volt meg.2 hete egésznap hányingerem van, szédülök, mellem fáj, keményedik a hasam ha emelek. Folyásom is ilyen krém szerü lett. Létezik hogy baba van?

Figyelt kérdés
2015. jan. 23. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Teszt?
2015. jan. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mensi elött csináltam halvány két csik de tényleg halvány volt...azóta nem csináltam várom a dokit aki két hét mulva fogad..fürdéskor is begörcsölök ha melegvizbe ülök.2-3 napja meg rámjött a kovászos uborkát kovászos uborkával ehetnék....mindenhez eszem vagy csak azzal tv-zek
2015. jan. 23. 15:13
 3/10 anonim ***** válasza:
két hét múlva fogad a doki? ezt nem értem, nem mondtad neki, hogy teszteltél pozitívat de véreztél is? nekem is volt ilyen, másnapra behívott sos, és megnézett. szerintem menj el valaki máshoz..
2015. jan. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ahova tartozok oda 2 héttel késöbb kapsz időpontot.Én amugy veszélyeztetet terhes voltam a 2 fiammal.. és most is azok a haskeményedések vannak meg hányinger ..ezért gondolok arra össze jöhetett a baba
2015. jan. 23. 15:36
 5/10 anonim ***** válasza:
Mèg egy teszt??
2015. jan. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem bizok bennük mert kevés nekem a hormonszintem nekem utrogestan kell hogy megmaradjon.Két gyerekkel 12 hétig kellett reggel este.És már doki látta mikor pozitiv lett egyértelmüen a tesztem...
2015. jan. 23. 15:50
 7/10 anonim ***** válasza:
de akkor könyörgöm, hívj már fel egy magánorvost!!!
2015. jan. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hétfőn bemegyek a legközelebbi kórházba ahol annó nagyfiam szültem hátha igy fogadnak.De szerinted is baba lehet a dologba?
2015. jan. 23. 15:54
 9/10 anonim ***** válasza:
De az hcg-t mutat nem progeszteront!
2015. jan. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A teszt ha halvány is az pozit jelen.Nyugodtan csinálhatsz bármikor másik tesztet tuti erős 2 csíkot fogsz kapni ergó terhes vagy :)
2015. jan. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!