Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan segíthatnék a kis...

Hogyan segíthatnék a kis babácskáimnak, akik mostanában ágyazódhatnak be? Pozitív gondolatok, minden érdekel!

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 12:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
mitől vagy benne annyira biztos h terhes vagy és ikreid lesznek????
2010. febr. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
ÁgyazódHATnak, feltételes mód, szeretném, ha sikerülne nekik.
2010. febr. 8. 12:15
 3/17 anonim ***** válasza:
oké h segíteni szeretnél neki(k) de ebben nem nagyon lehet! amugy az elsőnek igaza van! ha még be sem ágyazódott honnan veszed h ikreid lesznek???
2010. febr. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Azt hallottam, h a lelki tényezők, életmód, stb nagyon sokat segíthetnek ebben, azért tettem fel a kérdést. Az ikrek nem biztosak, de akár hármasikreim is lehetnek, három embrió van a méhemben 4 napja. Tudom, mit beszélek.
2010. febr. 8. 12:25
 5/17 anonim ***** válasza:

Ejha,az nagyon jó lenne ha mindhárom embrió megmaradna:)


Szóval pontosan így kell pozitív gondolatokat előcsalogatni ahogy a kérdést is írtad.

Pihenj sokat,simogasd a pocakod,beszélj hozzájuk,hogy tessék szépen megtapadni,növögetni,gyarapodni,mert vár benneteket idekint egy szerető család.Hallgass olyan zenét amitől ellazulsz,amit szeretsz,ragadjon csak át az embriókra a nyugodtság,a pozitív gondolatok.

NO STRESSZ!

Én drukkolok,biztos minden rendben lesz:)

2010. febr. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

...ja hogy úgy.

Hát drukkolunk a babáknak :) :)

Pihenni, nem cipekedni, jókedvűnek lenni, finomakat enni...

2010. febr. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszi :) Hát azt gondolom, 3 azért picit sok lenne (egyszerre), de ha mindhárman jól érzik magukat a hasamban, szeretettel várjuk őket :)
2010. febr. 8. 12:39
 8/17 anonim ***** válasza:
Pihenj sokat és gondolj arra hogy mennyire fogod majd őt/ őket szeretni. Sok sikert és kívánom hogy sikerüljön!
2010. febr. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyosak vagytok :)
2010. febr. 8. 16:05
 10/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Na mi van veled?Ugye sikerült a babáknak beágyazódni? :)

2010. febr. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!