Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Eddig egyáltalán nem jellemző...

Eddig egyáltalán nem jellemző rossz közérzet, kedvetlenség lehet a terhesség jele?

Figyelt kérdés
2015. jan. 23. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
hát kicsit bővebb információ kéne,hogy egyáltalán tippelni lehessen rá. mikor volt aktus,mikor jött meg utoljára stb stb... simán lehet ez a taknyos idő is.
2015. jan. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
29. nap,12. dpo,teszt negatív.Egyéb tünet nincs.Nem tudom mikor kell megjönnie.Eddig életvidám voltam,most semmi..öngyi-depi hangulat..
2015. jan. 23. 19:23
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem is, de lehet az időjárás....
2015. jan. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem nem szokott az időjárás miatt ilyen lenni.
2015. jan. 23. 19:37
 5/7 anonim ***** válasza:

most ha azt mondjuk, igen, hogyne, terhes vagy, el fogod hinni, ugye nem? :)

te is tudod, ez nem lehet kizárólag egy terhesség jele, tünete. ha a teszt negatív de nem jött meg, ismételd meg két nap múlva, aztán ismét. ha meg még mindig nem jön meg, menj orvoshoz.

2015. jan. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem szokott ilyen lenni... ez most olyan hogy soha az életemben nem voltam frontérzékeny. aztán egy éve meg olyan szinten az vagyok,hogy képes vagyok összeesni ha jön valami rossz idő. ez hülyén mondva olyan mint az allergia.. bármikor kialakulhat.
2015. jan. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt írod, 12. dpo, aztán meg azt, hogy nem tudod, mikor kellene megjönnie. ...hát, pedig olyan túl sok eshetőség nincs... :D ...nem egy nagy zsákbamacska ez!

Egyébként én még nem hallottam ilyen tünetről. De azért a helyedben holnap újra tesztelnék.

2015. jan. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!