Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes terhes vagyok és...

35 hetes terhes vagyok és egyik napról a másikra a babát kezdtem el hibáztatni minden nyűgömért - fogfájás, légzészavar, kedvtelenség, fáradtság, stb. - ez normális?

Figyelt kérdés

#fáradtság #kedvetlenség #terhesség alatti depresszió
2012. szept. 24. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
11%
Hát nem tudom hogy milyen szintre jutottál de ez nem normális! fordulj orvoshoz!
2012. szept. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Próbálj megnyugodni és gondolj arra, hogy nem kérte magát, ti szerettétek volna.Meg arra, hogy milyen kis aranyos lesz és te leszel neki a minden.Ja és persze arra, hogy már nem sokára láthatod.


32 hkm

2012. szept. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is próbálj meg megnyugodni,és ha kell orvos segítségét kérni,vagy a védőnődét,nehogy szülés után a depresszió is elkapjon!!
2012. szept. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszaitokat :)

Eddig annyira boldog voltam, es szerencsere minden rendben van/volt aztan egy nagyon huzos fogfajas utan minden atfordult es elkezdtem ot hibaztatni...de ettol meg iszonyatos buntudatom van es igy meg rosszabbul erzem magam :( abban remenykedek hogy mivel meg dolgozok, eleg faradt vagyok es hatha emiatt van..talan csak jol ki kell pihenni magam.

2012. szept. 24. 18:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normális.


Én is hasonlóképp érzek, bár én nem a babát hibáztatom, hanem egyszerűen elment a kedvem az egésztől, vissza akarom kapni a régi függetlenségem, fittségem.

Utálom, hogy nem bírok egy jót kirándulni sem, mert elfáradok, fáj a hasam, pisilni kell stb.

És félek, hogy ha megszülök csak rosszabb lesz, hiszen az új élet tőlem fog függni, nem leszek már soha többé igazán szabad ember.


Remélem, szülés után elönt majd az "anyai szeretet" és megszűnnek ezek a gondolatok.

2012. szept. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Már én is veszettül unom, a páromnak szoktam mondogatni, hogy minek csinált fel.. :) (persze csak viccesen..) Majd átlendülsz ezen az érzésen te is szerintem, ha majd meglesz a baba, összefolynak a napok.

31hkm.

2012. szept. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!