Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6-7 hetesen nincs szívhang?

6-7 hetesen nincs szívhang?

Figyelt kérdés
Január 22-én hüv. Uh-n még nincs szívhang, embrió nyomokban látható, repedezett szélű petezsák. Gyors vérvizsgálat ott meg minden rendben. Hétfőn megyek vissza. Ha nincs akkor se akkor gyógykaparás.
2015. jan. 24. 09:59
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Nincs ez elkapkodva? Lehet hogy csak bújkál és van akinek csak 8 hetesen volt szivhang. Egyszerűen nem hiszem el.
2015. jan. 24. 10:01
 2/19 anonim ***** válasza:
35%

6 hetesen indul el a szívpulzálás.

Még van rá remény, hogy később fogant, mint gondolod és akkor már lesz szívhang a következő UH-on.

2015. jan. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nem ép, szabályos a petezsák, nem jelent jót. Sajnálom.
2015. jan. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Mikor volt az utosó menzeszed és hány naposak a ciklusaid?!
2015. jan. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Utolsó menzeszem nov 24--27 ig volt. Hány napos? Változó. Van mikor 24 de van mikor 30 napra rá jön meg.
2015. jan. 24. 10:10
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem jelent jót sajnos. Sajnálom. Ilyenkor már szívhangnak kellene lennie. Menzesz szerint 8 hetes vagy, még, ha később is fogant, akkor is kellene már szívhangnak lennie.
2015. jan. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Értem. Csak annyira fáj. . Gyógykaparásnak mi a menete? Altatóorvost nekem kell intéznem? Mi a menete?
2015. jan. 24. 10:36
 8/19 anonim ***** válasza:

Megértelek, hogy fáj. Én is most elkezdtem egy kicsit parázni, mert akkor volt menzeszem, mint neked. Öt hetesen voltam dokinál, akkor petezsákom volt. Mivel nem volt panaszom legközelebb hétfőn megyek, és nagyon reménykedek, hogy egy szép nagy embriót látunk és erős szívhangot hallunk.

Nem kell neked semmit intézned, majd a doki ad beutalót a kórházba és ott mindent elmondanak.

2015. jan. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
58%
Szia! Ne add fel a reményt. Az én lányomnál sem volt még 6 hetesen szívhang. Engem is kaparni akartak de én hittem benne, így nem engedtem. 7 hetesen sem volt szívhang, de még mindig úgy éreztem, hogy nem szabad engednem a beavatkozást. Aztán végre 8 hetesen volt szívhang :)
2015. jan. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
62%
6 -7 hetesen nincs szívhang. 7 hetesen pulzálás szokott lenni. 8-9 hetesen van szívhang. Itt nem a szívhang a probléma hanem a petezsáknal épnek kéne lennie.
2015. jan. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!