Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6-7 hetesen nincs szívhang?

6-7 hetesen nincs szívhang?

Figyelt kérdés
Január 22-én hüv. Uh-n még nincs szívhang, embrió nyomokban látható, repedezett szélű petezsák. Gyors vérvizsgálat ott meg minden rendben. Hétfőn megyek vissza. Ha nincs akkor se akkor gyógykaparás.
2015. jan. 24. 09:59
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Bízom benne hogy mégis lesz szívhang. Azt mondta dokim hogy hétfőig még sok minden változhat.
2015. jan. 24. 13:04
 12/19 anonim ***** válasza:

Én ugyanennyire voltam a menzesz után(8 hetes) mint most te amikor 10 mm szabályos petezsákkal embrio nélkül misedd ab lett a vége.

Én is megkérdeztem anno hogy nem lehetett-e h később fogant és azt mondta az orvos ha később fogant már akkor is kellene lennie szívhangnak ennyi idővel a menzesz után :(

Drukkolok!

2015. jan. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Sajnálom. De nem értem, nálam van embrió is, két hete még minden rendben volt,bár akkor meg azt mondta még korai hogy legyen szívhang.22-én meg már azzal fogadott,még mielőtt megvizsgált volna hogy fura neki ez hogy miért nem volt szívhang akkor. És már mondta is hogy nem biztos hogy ez élő terhesség.Kérdezte vannak e még tüneteim, a mai napig vannak...
2015. jan. 24. 14:58
 14/19 A kérdező kommentje:
És neked hogy zajlott le a missed ab utolsó?
2015. jan. 24. 14:59
 15/19 anonim ***** válasza:

6 hetesen már van szívhang.mindhárom terjességemnél volt ilyenkor.

Majd irj mi volt hétfőn.

Szorítok neked!

2015. jan. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó.
2015. jan. 24. 20:16
 17/19 anonim ***** válasza:

Elmentem a dokihoz a 8. héten és akkor nem látott semmit csak petezsákot,elküldött a kórházba ahol jobb gépek vannak hátha de már a papíromra ráírta hogy missed ab.

Azonnal elmentem a kórházba ahol ezt meg is erősítették bár ott már látszódott az embrió ami 6 mm volt de nem voltak életjelenségek.

Másnapra kaptam időpontot műtétre.reggel korán bementem bejelentkeztem,kaptam egy ágyat,jött az orvos aki csinálta a műtétet,ő tájékoztatott a dolog menetéről és kérdezett ciklus hosszról,mikor jött meg előszőr stb.vérnyomás mérés,vércsoport vizsgálat még előző nap volt gyorsan.

10kor bevettem a bátorító tablettákat,11kor már mentem a műtőbe felfeküdtem a műtőasztalra és már az ágyamon ébredtem fel,kaptam fájdalomcsillapítot és 3 óra múlva mentem haza.

Ennyi volt,a műtét után fájt,olyan menzi görcs szerű de hamar elmúlt,a lelki fájdalom ezerszer rosszabb volt.

Ha még nem szültél akkor neked még a műtét előtt tágítanak is,nekem szerencsére nem kellett ebben az esetben a műtét másnap van.

Ennyi :(

2015. jan. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Csütörtökön műtenek, már el kezdett zsugorodni a petezsák is. Leírhatatlanul fáj, elviselhetetlen amit érzek.De azért Köszönöm Mindenkinek a válaszokat.
2015. jan. 26. 16:00
 19/19 anonim ***** válasza:

Sajnálom :(

Ismerem az érzést.Napról napra jobb lesz!Kitartás!

2015. jan. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!