Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hővel kapcsolatos kérdés?

Hővel kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés
Haliho.Rendszertelen mensi.tehát szokott csúszni van h 40-45napra jön meg.pcos gyanú fenn áll.nem tudom h volt e pém,de nyákom tuti nem.vagyis nem vettem észre.a napokban kellene megjönnie.most ébredtem 10:35kor és hüvelybe megmértem higanyossal a hőmet.37 volt.nem.szoktam mérni a hőmet amugy.mérjem a kövi napokba?mire számíthatok szerintetek?koszi

2015. jan. 24. 10:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia.


Nem tudom mi a konkret kerdesed, de ez nem igy megy hogy egyszer felkelsz es megmered es abbol barmit is ki lehet venni. Olvass utana.


A ciklus elso napjatol kell merni minden reggel ugyan abban az idoben, meg fel ora kulonbseg sem lehet. Szoval, ha hetkoznap reggel 6-kor kelsz, akkor hetvegen is megmered hatkor es visszaalszol utana. Mindenfele mozgas es forgolodas nelkul odanyulsz a az agyad mellett elhelyezett homeroert es megmered 5 percig es nem csipogasig. Ha kikelsz az agybol az mar ervenytelen. Egesz honapban mered es vezeted valahol neten vagy app-en vagy fuzetben. Es utana esetleg az egesz havit lehet ertekelni, de inkabb 3 havit kell osszehasonlitani.


Most vard meg mig megjon es kezd el, addig meg olvass utana.


Dokinal voltal mar?

2015. jan. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!