Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap voltam 5+2hetes, a...

Tegnap voltam 5+2hetes, a doki felirt utrogestant amit szájon át kell bevenni. Nem vérzek vagy ilesmi, csak az ultrahangon nemlatott sárgatestet. Hatásos igy szajon at is?

Figyelt kérdés
2015. jan. 25. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Hatásos. Nekem hüvelykapszulát adott ugyan, de egykutya.
2015. jan. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Csak sok helyen olvastam hogy hüvelyen àt hatàsosabbÈs fèlek hogy talàn nemsegìt majd.
2015. jan. 25. 14:05
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Kedves kérdező! Nyugi hatásos én lombikos vagyok és nekem is ezt irták fel de szerintem meg jobb ha szájon át használod mint hüvelyben mert ott megsértheted a méh szájat mikor helyezed fel!

Nekem az egyik ismerősöm igy járt és vérzet!

Hidd el ez is olyan hatásos!


7+3hkm

2015. jan. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A hüvelykapszula sajnos hiánycikk, azt hiába is írná fel.
2015. jan. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm.Akkor megnyugodtam.:)
2015. jan. 25. 14:45
 6/8 anonim ***** válasza:

Én már barnáztam, amikor szályon át szedhetőt kaptam ugyanezen okokból. Már 4 éves a fiam. :)

A második babánál nem vártuk meg, hogy baj legyen az elejétől szedtem az utrot. Akkor is szájon át. 2 hónapos a kislányom. :)

Szóval, nyugi, tökéletes úgy is. Ráadásul sokkal kényelmesebb.

2015. jan. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

*szájon

nem tudom honnan jött az ly :)

2015. jan. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszønön tènyleg.Ez nagyon megnyugtato:))Gratulalok a gyerkocokhoz:)
2015. jan. 25. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!