Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Várjak a 8. hétig vagy menjek...

Várjak a 8. hétig vagy menjek most?

Figyelt kérdés

Volt egy vetélésem pár hónapja,azóta pár vizsgálatot csináltattam elvileg minden rendben.

Ma pozitívat teszteltem.

Várjak a 8. hétig az orvossal,hogy biztosra legyen szívhang és ne kelljen megint izgulnom hogy lehet korán mentem vagy menjek minél előbb mert hátha tud segíteni ha baj van megint?



2015. jan. 28. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Én 7 hetesen mennék. Én is voltam ilyen helyzetben, vetélés után mikor terhes lettem 9ik héten tudtam orvoshoz menni annyira hányingerem volt.
2015. jan. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálunk mindenki kap progit, aki már egyszer elvetélt. Ha szükségét érzed, menj.
2015. jan. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
6.-7.héten van már szívhang. nekem 7.-en volt úgyhogy akkor is mehetsz legalább megnyugszol
2015. jan. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Félek elmenni nehogy megint üres petezsák legyen,szívhang nélkül de attól is félek h ha nem megyek akkor elszalasztom a segítséget esetleg...nagyon nehéz.

7 hetesen általában már van szívhang?

2015. jan. 28. 14:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, hét hetesen már alakul a szívhang, vagy ha még az nem is, mert későbbi a peteérés, lüktetést már látnak. Én az előzmények ellenére is várnék a 7. hétig. Előtte vagy nem látnak semmit (és akkor csak ideges leszel), vagy csak annyit látnak, hogy alakul a petezsák, és visszahívnak egy héttel későbbre.
2015. jan. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Már 6 hetesen is van szívhang. Én automatikusan kaptam a progi pótlást a pozi tesztnél, mert nekem is vetélés volt előtte. Nekem mondjuk láthatóan alacsonyabb volt a progeszteron szintem, mint kellett volna, ez indokolta. Nem tudom, neked állt e fent ilyen probléma, az írod, elvileg minden rendben. Vetélés után mikor sikerült, 4+4 en mentem orvoshoz. Az is megnyugtatott, hogy "terhesség méhen belül kialakulóban", még ha mást nem is látott még. Szóval kevesebb is elég a megnyugváshoz, mint a szívhang. :)
2015. jan. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tehát ha elmegyek 6. héten és elmondom h volt egy vetélésem pár hónapja akkor van aki azonnal ad progeszteron pótlást?Az nem árthat?
2015. jan. 28. 14:25
 8/10 A kérdező kommentje:

A vetélésnél 6. héten mentem akkor csak 10 mm-es petezsák volt,2 héttel később ugyanaz.

Embriót már csak egy jobb géppel találtak életjelenségek nélkül.

De az első gyermekemmel sem volt még 6 hetesen szívhang,csak 8 hetesen.

2015. jan. 28. 14:27
 9/10 anonim ***** válasza:

Első terhességemmel 6+1-en, tehát betöltött 6. hét, plusz egy naposan voltam dokinál, volt szívhang is. De azért ez elég eltérő szerintem, ez még semmit nem jelent. Lehet, h lesz, lehet, h nem...

Utrogestan nekem már volt itthon (az előző vetélés miatt). Hívtam dokimat, mikor pozi lett a teszt, hogy na, akkor elkezdjem-e szedni? Mondta, hogy igen, és ugorjak be hozzá, ír még fel pár dobozzal. Velem így volt. Gondolom, ezt a hozzáállást orvosa válogatja... Én így még nem várt előtt 1-2 nappal elkezdtem a progipótlást.

6-os voltam.

2015. jan. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hormonokat nem nézettem.szabályos ciklusaim vannak,közti vérzés,barnázás nincs és 5 éve szültem,akkor minden ok volt.remélem minden rendben lesz :)
2015. jan. 28. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!