Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik a terhessegi tunetek a...

Mik a terhessegi tunetek a korai idoszakban?

Figyelt kérdés
Amikor meg nem tudod hogy az vagy.. Tipikus es nem tipikus terhessegi tunetek. Amibol tudtatok hogy terhesek lehettek. Erdekelnenek erdekes dolgok amik nem jellemzoek mint pl a mellfeszules, hasfajas... Mindenkinek a tipikus menstruacio elotti tunetek voltak?:)

2015. jan. 28. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én tudtam,hogy terhes vagyok.A beágyazódástól volt mensi szerű görcsöm és éhes voltam reggel.Előtte sose tudtam reggelizni,de akkor kívántam.Már a 10 dpo-n pozi volt a tesztem,bár én számoltam az együttléteket :) Most lassan töltjük a 18.hetet :) Neked van tüneted?

2015. jan. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nagyon erős mellfájás,aluszékonyság,fáradékonyság,csodálkoztam,hogy miért van,hogy alig bírok ébren lenni,meg persze úgy éreztem,hogy bármikor megjöhet
2015. jan. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nincs havivérzés.
2015. jan. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vérzett az orrom 1x! Sohasem szokott, mondom mi a fene bajom lehet??? Hát már nem jött meg! 😃
2015. jan. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mensi előtt már sok tünetem volt, meg is lepődtem. Idegesség, kipattogzott az arcom, megéreztem minden szagot messziről, de ami miatt egyértelműnek vettem, hogy itt bizony baba lesz, az az volt, amikor a mellbimbóm befehéredett (mint amikor a kezed bőre kiázik a vízben) és utána meg kiszáradt teljesen. Nagyon furcsa volt. Soha nem tapasztaltam ilyet.

Ez mensi előtt 4 nappal történt, aztán persze nem jött meg.

2015. jan. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hát még akkor nem tudtam de ezek már tünetek voltak: rettenő feszültség, hamar felkaptam a vizet sokat duzzogtam. Éjszaka mikor felkeltem wc-re akkor borzasztó szédülés, majd 3 napig tartó hányinger, majd jött a kimaradt menstruáció pozitív teszt. utána már hasfeszülés puffadás mell fájdalom bimbó fájdalom. megmaradt a hányinger, de a szédülés már elmúlt.
2015. jan. 29. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Láz,hasfájás,émelygés,fáradékonyság,állandóan álmos voltam,és éhes,folyton pisilnem kellett.
2015. jan. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ami lemaradt nyűgös voltam nagyon
2015. jan. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszonom hogy irtatok nagyon aranyosak vagytok!! :) Mi meg csak most kezdtunk el probalkozni es erdekelt, hogy van e olyan tunet ami nincs altalaban a menstruacio elott. De ahogy latom kb ugyanazok a tunetek. En minden menstruacio elott faradt vagyok, ideges, mellfeszules, hasi fajdalom, haspuffadas, nekem meg pattanas is kijon az arcomon elotte, es meg szedulni is szoktam menstruacio elott persze nem durvan. Gondolom a vercukorszintem konnyebben leesik. Tehat a pozi teszt a biztos pont! :)
2015. jan. 29. 10:32
 10/10 anonim válasza:
Nekem a gyakorivizelés volt az elso tunetem mindenpercben a furdoszobaban talaltam magam:D aztan mar a menszim se jott meg es parnapra elkezdodott a szedules hanyinger nekem etvagyam se nagyon volt:) röviden ennyi:)
2015. jan. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!