Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhességi teszt még korai,...

A terhességi teszt még korai, de Ti mit gondoltok a lent leírtak alapján?

Figyelt kérdés
2,5hónapja nem szedek fogamzásgátlót. Férjemmel 12.27-én védekezés nélkül voltunk együtt. Másnap egy nagyon éles szúrást éreztem a bal oldalon az alhasamban. Ezt követően 5 nappal később 01.01-én(ezen a napon kellett volna megjönnie a nemvártnak) hasszúrkálást éreztem két napon keresztül a hasamban. Azóta 3 napja késik. Aktus óta ez a 7. napom. Lehet terhességi tünet, tapasztalt valaki hasonlót? A teszt még korai.

2015. jan. 3. 07:31
 1/9 anonim ***** válasza:
A jelek bíztatóak, lehetsz terhes, de korai lenne teszt nélkül jósolni. Ha jól értem, a gyógyszer nélküli időszakodban eddig kétszer jött meg magától, ha ez mindkétszer pontos volt, akkor reménykedhetsz. A szúró érzés 28-án lehetett az ovuláció, ezutántól lehetne a dpo-t számolni, ami, ha tényleg akkor volt az ovud, akkor ma a 6. nap. Tesztelni a 14. napon, vagy azután lenne érdemes, tehát 11-én. Szurkolok, hogy baba legyen! Ugye megírod majd?:)
2015. jan. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod. Persze, megírom, hogy mi lesz, addig pedig reménykedek!:)
2015. jan. 3. 09:03
 3/9 A kérdező kommentje:
Petefészek gyulladás nem lehet?... remélem, hogy csak sokat olvasgatok és mégis baba van a dologba.
2015. jan. 3. 17:59
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet persze más is, de amiatt nem késne. Hormonproblémák és stressz miatt tud késni.
2015. jan. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És szerinted mi lehet az oka, hogy tegnap görcsölő, szúró érzés volt szinte egész nap a bal oldalt az alhasamban meg a gyomromban, ma már csak időközönként érzek görcsöket szúrást az alhasamban és a gyomrom körül?
2015. jan. 4. 15:36
 6/9 A kérdező kommentje:
Mára elmúltak a görcsök és még mindig nem jött meg. Ez a kimaradás 5. napja :). Szerdán reggel tesztelek. Szoríts nekem!:)
2015. jan. 5. 10:20
 7/9 anonim ***** válasza:
lett baba kérdező?
2015. jún. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
végül később mutatta ki a teszt és baba lett!!!!
2016. okt. 9. 05:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor már meg is született?:) Gratulálok:)
2016. okt. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!