Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kisbabát szeretnénk és tegnap...

Kisbabát szeretnénk és tegnap vagy ma volt, az ovulációm. Amilyen szerencsém van candidat sikerült összeszednem. Rendszeresen voltunk együtt előtte szóval van esély a terhességre. Járt így valaki? Tovább lent.

Figyelt kérdés
Nem tudom merjek-e használni Canesten kúpot. Árthat-e a jövőbeli terhességnek? Járt így valaki, hogy ovulációkor volt fertőzése? Hogy kezelte?
2015. jan. 29. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg a Canesten az egyetlen,amit terhesen lehet használni. A candida lehet felszálló fertőzés is,ami biztos,hogy nem tesz jót a babának és a szerveknek sem. A biztonság kedvéért kérdezz meg egy nőgyógyászt is.
2015. jan. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan a 36. hétől kellett pimafucin kúp, de semmi bajunk tőle. A terhesség elején csak a krémet használtam (már terhesen és egy két napig).


Szerintem használhatsz canestent is, főleg ha nem is biztos, hogy terhes vagy, de a nőgyógyász tud felírni annál jobbat is.

2015. jan. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem art, kezeld nyugodtan. Nekem a szules elott volt, nem volt semmi gaz! Nyugi!
2015. jan. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A használati útmutatóban írják, hogy nem szabad annyira felhelyezni terhesen (illetve én óvatosságból). Nem vészes a helyzet szerencsére(sajnos van tapasztalatom ilyen téren). De jövő hétre van időpontom orvoshoz. Köszönöm a válaszokat.
2015. jan. 29. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!