Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyasvalaki aki...

Van itt olyasvalaki aki missed ab után 3 hónappal teherbe esett és egészséges babát szült?

Figyelt kérdés
2015. jan. 30. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Január közepén volt missed ab-om 13 hetesen, március közepén jött meg utoljára. Decemberbe született egészséges kisfiam.

2015. jan. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jaj de jó :)
2015. jan. 30. 10:29
 3/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Azért előtte elmentem a nőgyógyászomhoz. Megnézte hogy áll a méhem. Összehúzódott-e, stb.

Szedtem folsavat.

Fizikailag rendben voltam. Lelkileg pedig szerettem volna minél előbb terhes lenni újra.

2015. jan. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3 hónapja,8 hetesen volt missed ab műtétem.Azóta volt 2 rendszeres menzeszem,voltam nőgyógyásznál,ott minden rendben volt.

Lelkileg már egy ideje készen állok egy újabb terhességre,sőt mikor elvetéltem már akkor tudtam hogy szeretnék minél előbb újra babát de azért a félelem bennem van hogy újra megismétlődik.

Félek hogy ez a félelm fog gátolni abban hogy minden rendben menjen,te hogy győzted le az aggódást?!

2015. jan. 30. 10:43
 5/8 anonim ***** válasza:

Őszintén, sehogy...

9 hetesen voltam ultrahangon, ott minden rendben volt, 13 hetesen mentem legközelebb, ott már nem volt szívhang és a mérete se nőtt az előző ultrahanghoz képest. Valószínű több hete nem élt már :-(

A következő terhességem végig aggódtam. Minden héten mentem vagy jött a Védőnő és néztünk szívhangot, míg nem éreztem a mozgását.

Utána minden nap azt figyeltem, hogy mozog-e.

Most decemberbe volt 5 éves a kisfiam. Gondolkodunk kistesón. Most már megpróbálom majd élvezni a terhességet és nem rágörcsölni.

Te is élvezd ki minden pillanatát! Tudom, hogy ilyenkor nagyon fél az ember, de attól hogy állandóan azt lestem minden rendben van-e, nem tudtam volna változtatni a helyzeten.

2015. jan. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

9 hetesen volt miss.ab-om :(

2 ciklus után próbálkozhattunk, orvosi engedéllyel.

Első hónapban teherbe estem, egészséges kisfiam született :)


Azt mondják, hogy vetélés, miss.ab után könnyebb teherbe esni...


Én Femibion 800-at szedtem, és kaptam Utrogestan golyót 3X2

2015. jan. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Én is végig aggódtam a következő terhességemet, vettünk magzati szívhallgatót, azzal minden nap "ellenőrizem" a kiskukist.

Megnyugtatott..

2015. jan. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sziasztok nekem január 27 én ment el a pocaklakonk 14 hetesen:(marciusig össze vissza véreztem elvileg április 14 jött meg az első norm.mensi.mikor lehetek ujra babás???:(
2016. máj. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!