Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap tudtam meg, hogy jön a...

Tegnap tudtam meg, hogy jön a kistesó, de ma kórházba kellett mennem magas lázzal, hasmenéssel, hányással. Szerintetek megmaradhat a baba? Volt olyan aki szintén terhessége elején kórházba került? Egészséges babának adott életet?

Figyelt kérdés
Kérlek válaszoljatok,nagyon féltem a kicsit..

2015. jan. 9. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha ugyis kórházban vagy kérd,hogy nézzenek meg,hány hetes vagy? Ettől még megmaradhat a baba és megszülethet egészségesen.
2015. jan. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Még fiatal terhesség 4-5 hetes. A nővér szerint megmaradhat, de nem akarnak ultrahangra küldeni,mondván hogy nem is biztos.h latszódna még... :(
2015. jan. 9. 12:50
 3/9 anonim ***** válasza:

Sajnos itt nem az a fő kèrdès hogy megmarad-e hanem hogy egèszsègesen fejlődik-e.

Pont egy kritikus időszak..

Fogadj orvost, jelezd mi törtènt hogy jobban figyeljenek ràtok!

2015. jan. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
en is atestem ilyenen.pont 4 hetesen.semmi baja nem lett a babanak.
2015. jan. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, ilyen fiatal terhesség tényleg nem szokott látszódni, nekem 5hetesen még semmit nem láttak, de egy hét múlva már igen.
2015. jan. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5 Ez érdekes, én még nem voltam 5 hetes mikor dokinál voltam és látták az ultrahangon.


Egyébként én is úgy tudom, hogy ilyenkor még nem lehet semmi baja. Pihenj sokat és igyál nagyon sok folyadékot, hogy pótold amit elvesztesz.

2015. jan. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, remélem tényleg minden rendben lesz a kicsivel. Hétfőn mindenképpen elmegyek megyek a nőgyógyászomhoz.
2015. jan. 10. 09:55
 8/9 anonim ***** válasza:
6os: Terhességet ugye a menstruáció első napjától számolják, és ilyen kicsi terhességnél a napok is számítanak, attól is függ,hogy mikor fogant a baba,mert lehet,hogy rögtön menstruáció után, vagy középidőben,de az is lehet,hogy a nemvárt előtt.
2015. jan. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is jó beteg voltam a terhesség első harmadában az első gyerekünkkel.

Nem lett semmi baj. Sokat kibírnak...

2017. márc. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!