Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megtortent mar massal is hasonlo?

Megtortent mar massal is hasonlo?

Figyelt kérdés

Az történt hogy a tegnap tudtam meg hogy babát várok. (aminek nagyon megörvendtünk). Sajnos ahogy vissza kezdtem számolni ( a doki szerint 5-6 hetes) nagy valószínüséggel a szilveszteri egyhetes buli alkalmával foganhatott. De itt van a gondom, ugyanis, bár nem szokásom, de elég sokat italoztunk azon a héten, én is, a férjem is. (mint általában az ünnepeken mindenki, csak mondjuk lehet én kicsit többet.) Lehet ebböl bármilyen gond most vagy késöbb? sajnos az első nőgyogyászati vizsgalatkor nem mertem megkérdezni, mert kicsit szégyeltem magam a dolog miatt.Minden választ előre is köszönök.

27/L


2010. febr. 9. 13:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Sem a petesejt,sem az ondó nem hinném hogy hordozza az alkoholt.
2010. febr. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
semmi baj nem lesz! :)
2010. febr. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A megtermékenyített petesejt a megtermékenyülés után kb. 1 hét múlva ágyazódik be. kb onnantól már te táplálod. szóval, ha bulin még nem voltál terhes, nem gáz.

jó egészséget, és babázást

2010. febr. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem lesz baj. Az én dokim azt mondta, az első hat hétben a baba sejtjei korlátlan regenerálódásra képesek, ezért az ebben az időben fogyasztott gyógyszer, alkohol, stb. nem tud neki ártani. Szóval csak nyugi! Jó babavárást!
2010. febr. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én nem is sejtettem h terhes lehetek,5 hetes volt mikor megtudtam.

Előtte párommal nyaralni voltunk(már megfogant akkor a baba),egyik éjjel a tóparton megittunk 1 -2 üveg bort és akkoriban mindketten dohányztunk is.

Most 32 hetesek vagyunk.

Soha nem paráztam ezen,szerintem nem nagyon lehet belőle gond,de ezt így nem lehet megmondani...!

2010. febr. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálam is ez volt a gond. December elején fogant és az egész decembert átpálinkáztuk. Én rákérdeztem, mert ha az orvos ez esetben nem javasolta volna a kihordást én nem kockáztatom meg. Az orvosom szerint nem sok esély van rá, hogy gondot okoz, elküldött egy tanácsadásra, ahol kinevettek szinte. Egyébként is azt mondják, hogy az első 6 hétben még nemigen okoz gondot az alkohol/gyógyszer fogyasztás vagy épp dohányzás.
2010. febr. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors válaszokat. Kicsit megnyugodtam.
2010. febr. 9. 13:24
 8/11 anonim ***** válasza:

É is így jártam a nagyobbik fiamnál. Ugyanígy karácsony, szilveszter, nálunk volt a buli, haverok. Bár nem ittam sokat, de azért a koktélnak nem mondtam nemet. És lett egy gyönyörű kisfiam szeptemberben, aki már 3,5 éves.

Gondolj arra, hogy még utoljára egyszer jól érezted magad!

2010. febr. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Gratulálok a babához. :)

Bizti nem lesz gond a babával. Egyébként a férfi ondósejt körülbelül 72 napig termelődik szóval amivel megtermékenyített akkor az biztos jó ondósejt volt. :D

2010. febr. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szia!

Nem lesz semmi baj.Én is igy jártam,és azóta van egy szép kisfiam!:) Szép babavárást!

2010. febr. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!