Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruacio utani 25. nappal...

Menstruacio utani 25. nappal kimutathato a terhesseg teszttel vagy meg nem?

Figyelt kérdés
Januar 5.en jott meg elozon honapban. Ha terhes lennek kimutatna a teszt vagymeg varni kell vele? Meddig ha igen?

2015. jan. 30. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Én mindig megvártam a nem várt mensi elő napját.

Lehet ilyenkor is kimutatja már, de nem mindegy hány napos a ciklusod, nem mindegy mikor fogant a baba stb.

Én azért vártam meg a mensi első napját, mert akkor nagyobb eséllyel tudja jól kimutatni a teszt.

2015. jan. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezzel nem sokra megyünk, hogy mensen utáni 25. nap.


Ha 24 naposak a ciklusaid, akkor kimutatja.

Ha 36 naposak, akkor nem.


Tök mindeny hányadik ciklusnap, az a lényeg, hogy hányadik DPO nap.

2015. jan. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Altalaban 27 es 30 nap kozott jon meg. :)
2015. jan. 30. 14:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Tehát, akkor általában a 13.-16. nap van ovud, és akkor most kb. a DPO 9.-12. napon vagy.


Ez túl korai.

Várd meg a nemvárt napját. Már csak azért is, mert nagyon gyakori, hogy elkezdődik a terhesség, pozi lesz a teszt, de nem sikerül a beágyazódás, és megjön rendesen a menses. Ne legyen csalódás. Várd meg, hogy ne jöjjön meg.

2015. jan. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyèbként ez nem mindig törvényszerű nem? Hogy 14 nappal menses előtt van ovu. Nekem szokott késni néha stressz vagy 100 más dolog miatt, akkor több mint 14 nap?
2015. jan. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, ez eléggé törvényszerű. Ha ovu után 14-15 nappal több telik, Ön terhes vagy beteg. Kevesebb eltelhet, de az is csak úgy 10 napi normális.
2015. jan. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Magyarán, akkor később volt ovud.
2015. jan. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!