Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megjött vagy mégsem? Nem...

Megjött vagy mégsem? Nem tudom eldönteni.

Figyelt kérdés
Hétfőn lesz 2 hete hogy együttlét történt úgy hogy védekezés nélkül. Mensesem több mint 30 napos, így követni sem tudom a peteérést. Ma volt egy kis rózsaszin folyásom reggel, de azóta semmi. Nekem ha megjön nem ilyen sose. Mitől van vagy mi ez most ?
2015. jan. 31. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát..nekem is volt már, hogy előtte rózsaszín folyás, barnázás van de általávan csak úgy hirtelen "elönt" bocsánat a kifejezésért..Amikor ilyen rózsaszín jön csak akkor nekem ia megfordul a fejemben h lehet h baba van de nem :( Nekem nem..viszont több barátnőmnek így volt és terhesség volt a dologban..csinálj tesztet mindenképp
2015. jan. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hat most enis ezt a kerdest rakom fel magamnak hogy most mi van ez most mi?3 napja kesik reggel iszonyatis nagy görcs 6 irakkor ara ébredtem kb 12 kor barna pötty a wc pappiron jol meg töröltem pisiles után nem csak siman kb 15 órakor megint nagy görcs gyogyszert is bekaptam meg mindig semmi kb 18 orakkor megneztem a mehszajam alapottát akkir volt az ujam hegyen kis piros valami .szoval nem ertem nem fojyik ki se bugyira se wc papira csak ott a mehszajamnál van .Erdekes meg sose volt ilyen .
2015. jan. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kedvrs kerdezö megjött rendesen ?utolso vagyok ejszaka iszonyatos nagy fajdalmaim voltam azt hittem meghalok a fajdalomtol most is csak ugy van hogy egy kis csepp
2015. febr. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szia. Hát ilyen mensesem még soha nem volt mióta menstruálok. Tegnap egy kis rózsaszin folyásom volt. Ma reggel pár csepp vérzés, betettem a tampont, majd 2,5 óra múlva kivettem és hófehéren. Majd délután egy kis barnázás mintha véget ért volna. A hasam fáj de sehol semmi.
2015. febr. 1. 19:32
 5/7 A kérdező kommentje:
Még a melleim fájnak de ez már két hete . Nekem ha megjön, már első nap sok van. Nem értem én ezt.
2015. febr. 1. 19:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok!Énis ugyan igy vagyok kb mindt te reggel ahogy irtam oriasi görcsre ebredtem iszonyatos volt furdö szobába a földön feküdtem azt hittem a csempet fölszedem sose volt meg ilye fel ora szenvedés után sikerült wc re ülnöm hat piros volt a pappír betetet raktam be visza masztam ágyba mikor ujra felkeltem semmi nem volt ho feher a betét egesz nap nem volt se betét se tampon 1x mentem ki a boltba tampont raktam mert pisilesnel neha pirosas volt .haza jöttem semmi nem volt ho feher .Most meg nem merek elaludni mert félek hogy fajdalomra ebredek es iszonyatos nagy fájdalom :( en holnap megyek dokihoz mert úgy érzem itt valami van (nem terhességre gondolok ,pl cisztára , utánna is olvastam a netten tünetek pont ezek .de viszont amikor azok az óriási fájdalmaim vannak fal fehér vagyok es hanyingerem van )
2015. febr. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok!Kedves kerdezö hogy alakult?megjött vagy mar elmult?Én ma voltam dokinál nalam teljesen elmult se barna pótty se piros nincs ,doki megvizsgalt .állitása szerint hormonok !Ok a menstruacio kimaradását letudom ezzel na de a nagy fájdalom????!Elég szar itt az sztk megakartam kerdezni de kébzeld kiment a szobabol!ilyen dokit
2015. febr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!