Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja 5. -e körülre?

Ki nem várja 5. -e körülre?

Figyelt kérdés
2015. febr. 2. 09:51
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/104 anonim ***** válasza:
Jaaaj, 90-es, ezt hogy erted, hogy pont igy voltal,mint en???? Meselj lecciii... most elkezdett ezerrel dobogni a szivem! Gratulaaa
2015. febr. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/104 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!!! :) :) :) de jó neked!!!:) :)
2015. febr. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/104 A kérdező kommentje:
Nekem még nem jött meg! De még nem teszteltem! Mert volt már hogy 1,2napot késett! Gratula a +tesztelőnek!
2015. febr. 6. 09:12
 94/104 anonim ***** válasza:

Na, most megint volt 1 csepp piros. Szerintem ez mar a mensi lesz. En befejeztem a remenykedest!


90-es lecci irj, mert azota is tükön ülök :) lecci lecci :)

2015. febr. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/104 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm szépen! 12. napon este barna foltom volt és nagyon görcsöltem! Még a 13. nap is volt enyhe barna foltom este és még 4 napig nagyon görcsöltem, aztán elmúlt! Semmi más tünetem nincs még , a melleim nagyobbak, de nem fájnak! Félve teszteltem, mert múlt hónapban késett egy hetet! De most már nagyon boldog vagyok!:)
2015. febr. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/104 anonim ***** válasza:
Hat szivböl gratulalok!!! Nekem szerintem mensi lesz, mert görcsölgetek is enyhen, es ugye piros, nem barna, nem rozsaszin. Bar olvastam mar olyat is, hogy piros volt a neagyazodasos verzes, de szerintem nem tartana 2 napig. Meg ugye itt a cisztam is. Most azt remelem, hogy megjön, es a ciszta is kiürül. Majd irok, mi lett. Mindenkinek drukkolok!!!! A következö honapokra is!
2015. febr. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/104 anonim ***** válasza:
És most már biztos vagyok benne, hogy közrejátszik a dologban, hogy minden reggel éhgyomorra megiszok egy félliter vízben feloldva egy vas+c vitamin pezsgötabit, plusz bele egy fél citrom levét! A kislányom is így jött össze egy hónap alatt és most is egy hónapja kezdtem el inni!:)
2015. febr. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/104 anonim ***** válasza:
Azért reménykedj még, hátha! Drukkolok Neked és mindenkinek!
2015. febr. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/104 anonim ***** válasza:
En folsavat szedek, es d vitamint, ezeket a doki ajanlotta, es mehpempöt is, ezt meg olvastam, es van mehesz ismerösöm, ö is dicserte. Remenykedek, de nem hiszem, a mai piros csepp utan mar alabbszallt a lelkesedesem... par nap mulva ugyis kiderül.
2015. febr. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/104 anonim ***** válasza:
Meg az ad egy kis remenyt, hogy többen irtak, hogy beagyazodas utan par nappal lett csak pozi teszt. Te teszteltel a barnazas utan is, vagy csak azon az egy napon, amikor mar pozi is lett?
2015. febr. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!