Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most már nem fogom érezni a...

Most már nem fogom érezni a peteérést ha most sem éreztem?

Figyelt kérdés
Dec 23.an volt egy spontan vetelesem 215os HCG azt mondta a doki kemiai terhesseg volt. Megjott rendesen 27 napra. Allitolag tegnap volt peteeresem. Eddig mindig ereztem altalaban jobb oldalon es eleg erosen. Most viszont semmit nem éreztem érzek a napokban bele bele szúrt de ennyi.Csutortokon voltunk egyutt ha tegnap volt peteérésem akkor lekestuk? Vagy ebbol osszejohet még? Folyasom mára sok lett tegnap nem igazán volt. Olvastam hogy valaki veteles , szules utan nem erezte mar a peteerest vagy ep elkezdte erezni...nem tudom mi lehet az oka h nem erzem kicsit megremiszt h lehet volt vagy hasonlo..valaki esetleg volt igy?
2015. febr. 2. 12:08
 1/2 A kérdező kommentje:
2015. febr. 2. 12:09
 2/2 anonim ***** válasza:

Én szülés után kezdtem érezni, azelőtt soha.

Tehát igen, bármilyen esemény odabent, megváltoztathatja ezt is.

De majd kiderül, lehet jövő hónapban már érezni fogod.


Azt nem tudom, hogy összejöhetett-e a babátok, mert ezt nehéz megmondani, ciklus, peteérés, statisztika és görbék alapján is.

2015. febr. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!