Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshetek ha szuz...

Teherbe eshetek ha szuz vagyok es a baratommal le fekudtem (ovszer nelkuk) de csak a kalapjanak egy kis resze ment be es par masodperc mulva kivette mert erezte h el fog elvezni?

Figyelt kérdés
mert olvastam olyant h az elonedvben is vannak spermak es megtermekenyulhetnek ha aktivak..meg azt is h a szuzhartyan keresztul is be tud jutni a sperma a petefeszekbe

#Teherbe eshetek szuzen
2015. febr. 2. 17:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Őszintén, ha semmit nem tudsz az emberi test működéséről mi a halálnak dugatod magad akárkivel is? Nem akarok trollkodni, de annyi ilyen kérdés van naponta hogy már nem bírom hogy meg ne kérdezzem.
2015. febr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Egyébként esély van rá, mert nyilván a szűzhártya nem hermetikusan zárt, ahogy a menstruéciós vér ki tud folyni, úgy az ondó is be tud, de ha nem élvezett el akkor igen kicsi a valószínűsége. De könyörgöm, gondolkodjatok már előre, vagy nézzetek utána, és annak tudatában döntsétek el hogy mi az a kockázat amit vállaltok. Ne legyetek már ennyire embertelenül buták. Hány éves vagy, 13?
2015. febr. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
87%

Kalap=Makk. Tudod az farkad eleje te IQ bajnok.

Nem valószínü, lehetségesnek lehetséges, de kicsi az esély rá. A szűzhártyán vannak lyukak, ahol menstruációnál a vér távozik ugya, és ugyanitt befele is tud haladni, de ahozz több smerma kell, mint az előváladék, de azért oda kell figyelni. Meg miértnem feküdtetek akkor le? Az ilyenek annyira szánalmasak.

2015. febr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Ha nem élvezett beléd nehezen lennél terhes!Max ha nagyon termékeny vagy,mert van aki az előváladéktól is teherbe esett.Szerintem olcsóbb az óvszer,mint egy gyerek!Ne legyetek már ennyire felelőtlenek!!!
2015. febr. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

"a spermák megtermékenyülhetnek, ha aktívak".


Igen, ha a sperma akív, akkor a körülötte nagy számban nyüzsgő petesejt közül egy (vagy kettő, vagy több) átjut a spermium burkán és megtermékenyíti azt. Úgyhogy ha szerencséd van, akkor csak egy petesejt termékenyítette meg a spermiumot, és nem lesznek ikrek.


Máskor jobban vigyázatok!

2015. febr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Jav. vigyáZZatok.
2015. febr. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

10. válaszoló!

Te komolyan azt javítod ki, hogy hány "z" betűvel kell írni azt, hogy vigyázzatok???? Ne zavard össze a kérdezőt ilyen butasággal, mert még tényleg ezt fogja megjegyezni... Kicsit összekavarodtak benned a dolgok biológia órán! :)

2015. febr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
kellene gumit rakni a kalapocskára! amugy igen ha berakta gumi nélkül lehetsz terhes.!!!
2015. febr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
12-es: igazad van, bocsánat, visszavonok mindent, amit írtam, gonosz vagyok :) A spermium termékenyíti meg a petesejtet és nem fordítva. És valószínűleg nem vagy terhes, de megvan rá az esély.
2015. febr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%

Jajj de jót nevettem ( sajnos, mert mar annyi ilyet olvastam , es elmúlt az idegeskedés) :D pláne a 13-as válaszolón :D ISTENEEEM :)

Én nem is tudok úgy válaszolni a kérdésre hogy meg is értsd... Szomorú hogy ilyen dolgok történnek :/

2015. febr. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!