Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha pénteken szexeltem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha pénteken szexeltem a barátommal, volt rajta óvszer és kivette mielött elment volna, és szombaton megjött, de csak 4 napig tartott, (amugy 6-7 ig szokott tartani) akkor lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2010. okt. 23. 11:25
 1/10 anonim ***** válasza:
ki van csukva...nyugi
2010. okt. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jolvan köszi^^ bár jövőhéten megyek nőgyógyászhoz és iratok tablettát^^ és akkoris csak óvszerrel fogok szexelni^^ tutira akarok menni :D
2010. okt. 23. 11:38
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Túl h*lye vagy hozzá. Semmi pánik. Az amőbák nem esnek teherbe.
2010. okt. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%

Elso, ne b.szd mar at a fejet...

Terhes vagy. A szokasosnal 2-3 nappal rovidebb menzesz a terhesseg nyilvanvalo jele.

2010. okt. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ez komoly? :O ugye nem...
2010. okt. 23. 11:52
 6/10 anonim ***** válasza:

Te ne szívasd már szegényt te gyökér! Nincs semmi para...az én barátnőm volt, hogy alig vérzett. Ha megjön, mind1 hány napig, akkor nem vagy terhes, hisz a te esetedben mitől lennél? :D

Azt meg nem árt ha tudnod, hogy sokkal sokkal jobb gumi nélkül, mind neked mind a párodnak...úgyhogy fontold meg azt a tutira menést.

2010. okt. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

de lehetsz terhes, ismerek olyat, aki tabletta mellett, 4,5 hónapig azt sem tudta, hogy terhes, mert mindig normálisan megjött neki, rákszűrésen meg megkérdezte a doki, hogy tudja-e, hogy 4,5 hónapos terhes? 2 kg-ot hízott összesen a csaj


persze az esélyed, hogy menzesz előtti nap peteérésed volt + gumi mellett került be hímivarsejt a hüvelyedbe gyakorlatilag 0



amúgy meg csinálj egy rohadt 400 Ft-os terhességi tesztet és akkor legalább meg is bizonyosodsz róla ;)

2010. okt. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
jajj de aranyos vagy utolsó^^ köszönöm szépen^^ majd megfontolom ^^
2010. okt. 23. 12:07
 9/10 A kérdező kommentje:
az utolsót a 12:02-esre értem
2010. okt. 23. 12:07
 10/10 anonim ***** válasza:
amúgy marha élvezetes lehet a szex, hogy agyonaggódod,: óvszer+ kihúzza + még gyógyszert is akarsz :S
2010. okt. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!