Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt voltam a barátommal 3x...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt voltam a barátommal 3x óvszer nélkül ( mielőtt elment kivette) meg 1x óvszerrel és most sárgás színű folyásom van, és kellemetlen a szaga. Nemsokára már meg kéne neki jönni mit tegyek? Valami tanács vagy akármi?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 17. 06:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy elkaptál valamit, van valami tüneted még vagy csak ennyi? Szerintem a háziorvostól nyugodtan megkérdezheted nehogy nagyobb bajod legyen.
2013. ápr. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyrészt ez a "módszer" a legjobb arra, hogy "véletlen" terhes lehess. Ha nem tudnál egy gyereke vállalni, akkor SÜRGÖSEN válasszatok más módszert (óvszer!!!).


Másrészt nagy valószinüséggel elkaptál valamilyen fertözést, menj mielöbb nögyógyáshoz, mielött komolyabb lesz belöle.

2013. ápr. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Huhú... szegény lány. Fertőzésed van. Gratulálok!

A két rossz közül a kisebbik rosszat kaptad be. (bár még kiderülhet, hogy mindkettőt XD )

2013. ápr. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lenne jó, ha kiderülne, hogy mindkettőt. Menj el nőgyógyászhoz, és keress egy másik párt. Egy olyan párt, aki megbecsül, nem sodor veszélybe, és nem terjeszt fertőzéseket.
2013. ápr. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ivilicious ***** válasza:
hát,sárgás-zöldes habos folyás általában trichomonas fertőzésre utal,de minnél hamarabb nézesd meg magad dokival!
2013. ápr. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz, mert valószínűleg hüvelygombád, vagy valamilyen fertőzésed van. Ha már ott van irass fel fogamzásgátlót is, mert ígyelőbb utóbb terhes leszel.
2013. ápr. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mennyire valószínű h terhes vagyok?
2013. ápr. 17. 14:33
 8/8 anonim ***** válasza:
100ból 35 nő esik így teherbe, szóval elég nagy az esély.
2013. ápr. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!