Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem akarok meg teherbe esni...

Nem akarok meg teherbe esni de felek hogy az vagyok. Milyen terhessegi tesztet tudtok ajanlani ami nagyon jol bevalt es konnyu beszerezni?

Figyelt kérdés
2015. febr. 2. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Monden sarkon lehet már tesztett venni ott a dm rossman x-epil teszt ha kimaradt akkor csináld meg.
2015. febr. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a patikában is vehetsz. A tesztek 95%a megbízható ha normálisan van használva ahogy azt előírják.
2015. febr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mostmar Tescoba es Auchanba is lehet venni xepil tesztet ,en ma talalkoztam vele ..... Nem is tudtam eddig hogy ott is lehet venni csak ugy hogy leemelem a polcrol :D
2015. febr. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az egyessel nem értek egyet, mert én pl kisvárosban lakom, és itt nincs csak a patikákban, itt nincs dm, vagy rossman. De igen, tesco, dm , rossman, patikák, bármelyikbe kapható. Én is xepil tesztet, vagy a medi lab tesztet javaslom, én inkább a vizeletbe mártós tesztet javaslom, jobban bízom mint a digitálisba. A negatív mindig pontos volt és a pozitív tesztjeim is mindig csak a valós eredményt mutaták.
2015. febr. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!