Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha csak 2napja volt sex és...

Ha csak 2napja volt sex és terhes lettem lehet már rosszullét? Egy babám van de nala semmi hányás nem volt.10honapos es 2 hete menstruálok ujra.

Figyelt kérdés
2015. febr. 3. 09:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha két napja szexeltél, akkor nem LETTÉL terhes. Esetleg majd a jövő héten az LESZEL.

Valószínűleg elrontottad a gyomrodat, vagy benyaltál valami vírust.

2015. febr. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Remélem nem felnőtt nő vagy! Ennyi ésszel kár lenne még egy gyereket szülnöd!

Hogy lenne már rosszullét, terhesség 2 nap alatt??

2015. febr. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2-3 hét múlva érezhetsz esetleg valamit...
2015. febr. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nem
2015. febr. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Vírus lehet Menj orvoshoz mert ha fertőző akkor a környezetedben Mindenkit meg fertőzől.Nálunk egy éjszaka elég volt és másnap mindenki ágynak volt dölve.Tévé is mutatta a hétvégén,hogy hamar terjed te egyedül 4embert meg fertőzhetsz akit meg fertőztél azok már egy közösséget.És sok ismerősöm is kerül ez miatt kórházba a gyerekeivel.
2015. febr. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
hát nekem 6-7.hét után volt hányingerem, 2 napnál esélytelen még nem vagy. napok lehetnek a megtermékenyülés,plussz a beágyazódás... még arrébb van a hányinger.
2015. febr. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Gondoltam félreértés is lesz.... Mensi utan 2nap. De sex volt addigis mig nem mensiztem. Szoptatok még.... Már így lett vki terhes? Szopi alatt... Ki tudja ez rendes mensi volt vagy nem...
2015. febr. 3. 09:56
 8/13 anonim ***** válasza:
Könyörgöm felnőtt nő vagy elmész és veszel egy tesztett és kiderül mi a helyzet... szerinted it bárki is megtudja neked mondani?? Igen szoptatás alatt is lehetsz terhes ezt mindenki tudja.. szóval hajrá csinálj tesztet
2015. febr. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Vennék ha nem fekudnek. A faluba meg nincs....
2015. febr. 3. 10:14
 10/13 anonim ***** válasza:
Vetess a férjeddel, barátnőddel, ha olyan a viszony.
2015. febr. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!