Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyakori a nőknél terhesség...

Gyakori a nőknél terhesség alatt, hogy egyszerűen hirtelen elhányják magukat?

Figyelt kérdés
Mert ha igen, az összes sorban álló terhes nőt magam elé engedem!

2015. jan. 21. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Ne a hányás miatt engedd őket előre, hanem mert elég rossz hosszú ideig sorban állni. :D A terhesség elején állandóan pisilni kell, a végén is mindig pisilni kell, pluszban fáj az ember püffedt lába.
2015. jan. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10%

a hányás kicsit sztereotipia, jo ha tudod hogy nem minden terhesno hanyik (pontos szamot nem tudok, de pl nekem a 6 babazo ismerosombol egy sem hanyt egyszer sem, en sem). masreszt mint minden kulturalt ember egy terhes no is kepes elmenni a wcig vagy egy kukaig vagy legalabb ugy fordulni h ne hanyjon le senkit..

mellesleg semmi bajod se lesz belole ha eloreengeded, igen faraszto sorban allni +10 kiloval.

2015. jan. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

Persze, jön az inger akár attól hogy megcsapj az orromat valamilyen szag és...

De a hányás, hányinger, émelygés leginkább a terhesség legelején jellemző (akár az 5.-6.héttől a 12.-15. hétig - annál aki nagyon nem szerencsés, akár végig), amikor még te mint külső szemlélő NEM tudod eldönteni, hogy ki a terhes és ki nem.

2015. jan. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem az elején állandóan hányingerem volt minden szagtól (még a jó illatoktól is), de egyszer sem hánytam el magam hirtelen, mindig elértem a mosdóig :D.

De ahogy az első írja, nem ezért kell előreengedni a terheseket mert félsz, hogy lehány :D.

2015. jan. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát, a legelején még azt mondtam volna, hogy azért lehet azt érezni, ha közel a baj, és elvonulni a wc-ig, de rá kellett jönnöm, hogy nem mindig van ez így. Nálam bizony előfordult, hogy a konyhában voltam és olyan hirtelen jött rám, hogy éppencsak sikerült legalább a mosogató fölé ugrani, valamint olyan is volt, hogy a kanapén ültem, semmi bajom nem volt, majd hirtelen felfordult a gyomrom, és annyi volt a szerencsém, hogy előtte teregettem ki a ruhát a lavórból, így az ott volt még kartávolságban. Szóval van ám sajnos olyan, hogy csak annyit tud tenni az ember, hogy úgy fordul, hogy legalább ne hányjon össze mindent.

Egyébként egyetértek az előttem szólókkal, ne azért engedd előre a terheseket, mert hánynak, hanem mert nehéz cipelni azt a többletet. De az az igazság, hogy a hányás főleg az első 12-14 hétben jellemző, amikor a legtöbb nőn még nem is látszik a terhesség. A nagy pocakkal járkálók zöme már nem hány.

15 hkm

2015. jan. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát szerintem elég gyakori. Hozzá kell tennem, hogy egyszer sem hánytam sőőt még hányingerem sem volt a terhesség elején, 26. hét fele hirtelen rosszul lettem és hánytam egyet, aztán meg 28.hét fele is rám jött, szerencsére itthon voltam, amilyen hirtelen jött olyan gyorsan is ment. :) 33hkm
2015. jan. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!