Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az elmaradt mensi napján...

Az elmaradt mensi napján pozitívat teszteltem, ugye most már hihetek a tesztnek és valóban babát várok?

Figyelt kérdés
Ugye nem korai az örömöm, még a férjemnek sem mertem elmondani, hátha mégsem babóka. Olyan hihetetlen az egész, hogy annyi negatív teszt után, most ott van a második csík, szinte el sem hiszem. Ti hogy mondtátok el a párotoknak.
2008. aug. 22. 08:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, hihetsz!!!!! Én így mondtam el:

"Két csÍkom van apaaaa"

Erre ő:

"És az mit jelent?"

"Hogy terhes vagyok":-)))))

Pozitív teszt az elmaradt mensi napján az 4 hetes terhesség, ahogy a dokik számolják. Hidd el, megfogant a baba.

2008. aug. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, de pár nap múlva tesztelj újra, mert nekem már volt olyan, hogy negatív lett. Nem maradt. Most meg volt egy pozitív tesztem, de aztán megint negatív a laboros tesztem is. Milyen tesztet használtál? Én medilabot és valaki azt írta, hogy az nem teljesen megbízható. Hát, nekem nem volt:(
2008. aug. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az első válazolónak a tippet, hát kb. ennyit várok én is a bejelentésemtől. A férfiak nem is fogják fel, hogy mit jelent ez az egész. Megváltozik az életünk, gyökerestül. Óvatosan azért, de örülök, és csinálok még pár nap múlva egy újabb tesztet is, biztos, ami biztos.
2008. aug. 22. 09:03
 4/12 A kérdező kommentje:
A második válaszolónak: Igen, ezért félek én is kicsit, hogy mi van, ha pár nap múlva nega lesz, de reménykedek, mást úgysem tehetek. Én Lily-vel teszteltem (25-ös érzékenységű). A medilabról én ezen a fórumon még jót nem hallottam, bár én nem is használtam soha. Én mindig Lilyvel teszteltem (igen sokszor negatívat), ezért örülök most annyira a két csíknak.
2008. aug. 22. 09:07
 5/12 A kérdező kommentje:
Jövő héten úgyis kell mennem a dokimhoz, legalább lesz mit megnézni neki, remélem lesz is mit nézni!!! :)))
2008. aug. 22. 09:09
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

GRATULÁLOK!

Állítólag nincs téves pőozitív teszt!!!

Nagyon örülök neked!

Szerintem főzz egy finom vacsit,csomagold be a tesztet és add oda Apának! :-)

2008. aug. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, aranyos vagy. Én is arra gondoltam, hogy főzök neki egy finom vacsit, mert a hasiját azt nagyon szereti. Aztán desszertként jöhet a meglepi a kispapának! Nem férek a bőrömbe, harcol bennem az ujjongó és az óvatos énem! :OOO!
2008. aug. 22. 09:18
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok!!! Szerintem jövöhéten a petezsákot már látni fogja ha nem később fogant!

Sok boldogságot!

Egy 6 hetets boldog kismama :D

2008. aug. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Gratulálok.Mikor elolvastam amit írtál nagyon örültem neki,hogy nem csak olyat olvas az ember,hogy nem sikerül.Sajnos én is ő közéjük valo vagyok,de mindig feldob egy ilyen írás.Gratulálok mégegyszer és vigyázzatok magatokra.Nagyon boldog terheséget és könnyü szülést kívánok.
2008. aug. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm csajok, nagyon köszönöm! Az utcsó válaszolónak egy kis bíztatás, a storym: Mi a férjemmel elég hamar elkezdtünk utánajárni a dolgoknak, hogy vele és velem is minden okés-e, aztán sorra derültek ki a dolgok nálam, hogy vannak problémák, mivel már 30-on túli vagyok. Aztán sorra legyűrtük őket és jöttek a keserű hónapok, hogy nekem miért nem jön össze. Már arra is gondoltam, hogy túl sokat vártam a babóval, dehát nem mindenki talál rá elsőre az igazira. Aztán úgy döntöttünk, hogy pihentetjük a dolgot és kifestjük az egész lakást, aztán elmegyünk egy jól megérdemelt balatoni nyaralásra. Nem csináltunk mást egész végig csak pihiztünk, napoztunk és szerettük egymást. Aztán most itt van a két csíkocska. Szóval Don't worry, be happy!!! Elcsépelt dolog tudom, de nálunk bevált, hátha nálatok is beválik, egy próbát megér! Drukkolok Neked, és köszönöm a jókívánságokat!
2008. aug. 22. 10:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!