Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesésre kinek melyik...

Teherbeesésre kinek melyik tea vált be?

Figyelt kérdés

Cickafark tea ovulációig, majd palástfű tea ovuláció után, vagy barátcserje tea/kapszula?

Ezeket lehet-e együttesen alkalmazni, vagy a barátcserje mellett nem kell a másik kettő?



2015. febr. 3. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Nálam a nyerő a sperma volt.
2015. febr. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tényleg?? Erre nem is gondoltam... Pff...

Köszönöm az "értelmes" hozzászólást!


A "gyengébbek" kedvéért:

Melyik tea segítheti jobban a teherbeesést?

2015. febr. 3. 11:55
 3/5 anonim ***** válasza:
cickafark csak. Nekem a palástfűtea csak totál összekavarta a ciklusomat. Amikor csak a cickafarkot ittam a második lányomnál akkor sikerült is a baba. Csak az első két héten ittam, utána semmit. Barátcserjét most vettem amikor a harmadikkal próbálkoztunk, de nem szedtem be sokat belőle, így azt nem tudom, de együtt két dolgot nem szednék, innék, mert akkor ha gond van nem tudom melyik okozta. A palástfűteát is csak nehezen derítettem ki, hogy ludas a menszi kavarodásában, mert a cickafark mellett ittam az első gyereknél.
2015. febr. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nálam az inofolic volt 2 tasakkal egy nap meg + d VITAMIN. és 3. hónapba már kisbaba, most 7 hetes kis mami vagyok :)
2015. febr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nem vagyunk egyformák, mindenkinek más válik be, ezt sajnos neked kell kitapasztalnod. Én elkezdtem a cickafarkot, de totálisan összezavarta a ciklusomat, elkezdtem tőle barnázni.

A palástfű viszont nagyon bevált.

Én a kettőt egyszerre nem alkalmaznám, vagy tea vagy kapszula. Illetve, amikor én ennek utána kérdeztem a kapszulát ajánlották, mert a teából nem oldódnak ki annyira a szervezet számára szükséges anyagok.

2015. febr. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!