Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik a jobb hogorbe vezeto?...

Melyik a jobb hogorbe vezeto? Melyikkel nem vagytok megelegedve? Es miert?

Figyelt kérdés

2015. febr. 3. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs összehasonlítási alapom, csak a ciklus.hu-n vezetem, de nekem teljesen megfelel. Persze nem biztos h mindig jó helyre húzza a peteérést, de pár hónap után már úgyis olyan profi leszel, hogy a görbéből+egyéb jelekből tudni fogod magadtól is. Addig meg vannak fórumok az oldalon, ahol a profik szívesen segítenek.
2015. febr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én első gyereknél csak a fertilityfriend.com-on vezettem, a másodikkal pedig a ciklus.hu-n és a fertility-n is egyszerre, érdekelt a különbség.


A ferti előnye, amit nagyon szerettem, hogy jobb a grafikája és van galéria, amit mindig nézegettem, mások terhes ciklusait, ameddig malmoztam, hogy tesztelhesek már végre, ők hogy időzítettek, mik a tapasztalatok stb.

+ angol, de érthető, vagy szótárral is jól használható, viszont ha nem vagy fizetős, akkro a tüneteket, gyógyszerszedést stb. nem látod a diagrammon, csak a teszt időszakban, ami az első 1-2 hónap, utána eltűnik és csak a fizetős tagoknak jelenik mmeg a ciklusgörbéje alatt a napi jegyzet is.


A cilus.hu-n tetszett, hogy a napi súlyomat si tudom regisztrálni, egy másik diagrammba meg tudom nyitni, mert amúgy minden reggel ráállok a mérlegre egy pár éve és így elkezdtem jegyezni érdekesség képpen. + magyar nyelvű, a gyógyszert, vitamint, tüneteket nem jegyeztem, azt nem tudom itt ingyenes e.


Az ovuláció idejét mind a kettő nekem egyszerre lőtte be, próbáld ki mindkettőt és majd eldöntöd.

2015. febr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fertility es a tervezettbaba.hu


Ciklus.hu, nekem mindig baromsagot mutat

2015. febr. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt használom: [link]

Nem kell a használatához net, magyar, tableten- telón jól fut, mindig kéznél van, eddig ez lőtte be jól az ovu- t. Be lehet állítani értesítsen mikor kezdődnek a termékeny napok, a menzesz és ovu. :-)

2015. febr. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a ciklus.hu-t és a fertilityfriendet használom. Az elmúlt 12 hónapban a cilus.hu 2x jelölte rosszul az ovulációmat. Néhány hónap hőgörbézés után az ilyen hibát észre veszed, szóval nem csinálok belőle problémát.
2015. febr. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!