Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ti Mennyire vagytok megelégedv...

Ti Mennyire vagytok megelégedve a Windows 8-al? Szerintetek jobb az elődhöz (Win7, Vista) képest? Egyáltalán mutat valami jót? Mert szeretném telepíteni a gépemre, csak nemtudom megérné-e?!

Figyelt kérdés

Másik kérdésem: Ha feltenném esetleg akkor hol találok ehhez a videókártyához Windows 8-as drivert?

Intel 82915G/GV/910GL Express Chipset.

Köszönök minden kommentet!



2013. jún. 6. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
ha gondolod probáld ki. nekem nemtetszik a win8 win 7 se igazán és sokan mondják nemjó awin 8 de mindenkinek más a jó. Én most vettem új gépet és megszólnak miatta mert egy i5 ös gépen 4 magos inet processzor 3 terra belső winchesteren még mindig vista fut mert nekem az kell.
2013. jún. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Abell válasza:
100%
nekem windows 8 van maximálisan elégedett vagyok jobb a grafika meg minden gyorsabb,erősebb,nekem ez a véleményem,amikor még nekem se volt én se szerettem,de most....
2013. jún. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
68%
Abell ne haragudj meg de attól hogy windows 8 van a gépeden nem lesz benne erősebb VGA,vagy nem lesz jobb a monitorod,az operációs rendszereden nem múlik a grafika!ez lehetetlen amit irtál!am meg a windows 8 egy kicsivel gyorsabban kapcsol be és áll le mint a 7,de a másolás is kicsit lassabb,mikor elindítod több idő kell neki míg használhatóvá válik(gondolok itt a rendszer betöltésére),és nem mind1ik játékot indítja el,ám a játékot ugyanolyan jól futtatja mint a 7(FPS-re gondolok),a megjelenése az sokkal de sokkal szebb mint a 7-nek tehát külseje és design-ja non jó! És szinte alapból felismer mindent(több bennt az alap driver mint a 7-ben),de könnyeben le is fagy mint a 7,és ezt a windows 8-at érintőkijelzős monitorokra találták ki tehát ha nem azod van akkor teljesen felesleges feltenni,vagy ha azod van és játszani akarsz akkor win7,ez az op rendszer arra jó ha van egy érintős monitorod akkor sokkal egyszerűbben tudd használni pl.: net,zenehallgatás,filmnézés stb.!meg igazából érintősön jól el lehet vele szórakozni,de nem játékra lett kitalálva és ha játszani akarsz sokkal jobb a win7 mint a 8! :)
2013. jún. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a Válaszokat! :) Mindenkinek ment a zöld pacsi! :)
2013. jún. 7. 15:06
 5/7 anonim válasza:
12%

Szerintem a win8 egyszerűen fos!

A vista az jó a win7 szintén jó!

A win8-on semmi nem megy, nincs hozza driver,

és olyan felesleges cuccok vannak benne h az nem igaz!

2013. jún. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 a 8 sz@r a Vista jó hát gratulálok, de inkább ülj le :D
2013. jún. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5%
Hát igen a win 8 az szar a vista jó. Utállom azokat a táblálat az elején amik bejönek hírek idöjárás, win 8 szar fos rendszer és még stárt menü sincs benne akkor inkább vista vagy ha a vistára nemlesz támogatás akkor win 7
2013. jún. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!