Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szülés után ugyanolyan a szex?

Szülés után ugyanolyan a szex?

Figyelt kérdés
14 hetes terhes vagyok első baba, a párommal 7 éve vagyunk együtt és mindig is nagyon nagyon jó volt a szeretkezés :) Ez szülés után megváltozhat? Lehet, hogy lesznek majd gátlásaim? Pl sok kérdésnél olvastam, hogy szanaszét vagdosták őket és látható nyomai vannak:( Vagy..lehet h hülyén hangzik de..nem leszek tágabb? Fájni fog? Nem leszek már ugyanaz a nő az ágyban igaz?:( Valaki érti, hogy mire gondolok és mitől tartok? Amúgy a kapcsolatunk nagyon stabil imádjuk egymást és mint mondtam a szexuális életünk csodálatos.

2015. febr. 4. 07:02
 1/6 anonim válasza:
78%

Idővel akár ugyanolyan is lehet. Ha van gátmetszés, az elején akár kellemetlenebb is lehet, nyomhat, feszíthet, fájhat. Kicsit olyan, mint elveszíteni újra a szüzességet.

Visszaszűkülni visszaszűkül, nem maradsz tág, ettúl én nem aggódnék.

Sokan szülés után sokkal jobban élvezik a szexet, mint korábban. Bár van, aki pl nem tud benedvesedni. Hormonok.

Viszont, én pl nem akartam levetkőzni sokáig. Sokat magamra szedtem terhesség alatt, plöttyedt, csíkos maradt a hasam, tükörbe néztem és hányingerem volt magamtól... Szóval ez egy picit visszavett egy időre. Aztán. Egy jó fűző csodákra képes, és ki lehetett hozni, hogy még magamnak is tetszettem.

Viszont azt is biztos, hogy az elején biztos nem az fog a fejedben járni, hogy "gyere apukám, kívánlak" :)

2015. febr. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

En megvetoznam ezt a sztereotipiat.

Nekem volt gatmetszesem es belso varrataim is, semmit nem valtoztam ott lent, az elejen tagabbnak ereztem, de kb a baba 4hos koratol ugyanolyan szuk mint volt. A szexet jobban elvezem es tobbszor kivanom. A nedvesedes is kozel olyan mar mint volt (fel eves a kisfiam), de vettunk egy uveg sikositot es ugyanugy elveztem.

Szoval emiatt ne aggodj!

lesz egy par honap az elejen ameddig gatlasaid lesznek, te masnak erzed magad, meg pl a hasad nem huzodik vissza, mert a csikokat nem akarod mutogatni, mert ott lent te latod, h meg mas. En pl rendeltem egy sexi testharisnyat, es abban lazabb voltam, nem feszélyeztek a valtozasok.

Az mas kerdes, h idotok es erotok mikor lesz ra, nekunk kb heti 2 alkalom jon ossze..

2015. febr. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ne aggodj elore. Nekem is volt gatmetszesem, 6 het utan az elso szexnel egy nagyon picit szurt, utana viszont ugyanolyan volt mint elotte, sot, sokszor jobb. Mar 6 het utan ugyanolyan szuk voltam a parom szerint. Egyebkent eleinte en is kicsit aggodtam, h mi lesz majd ezen a fronton :-)
2015. febr. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Szia!

Én is nagyon aggódtam amiatt amit leírtál!

Hogy nem fogom kívánni,tág maradok,gátmetszés,önkép, a párom nem fog majd kívánni(apás szülés volt)

Hát... Ha nem is az első héten szülés után de a másodikon már biztosan.Nekem olyan szex éhségem volt mint az állat:D

A hormonok vagy nem tudom,de nem bírtam lelőni magam:) És a páromat sem:) Én kifejezettem tetszettem magamnak "végre" kicsi hassal:) A gátmetszést nem is éreztem szex alatt,se elött,se után:) Hozzáteszem,szégyellem magam,de mi nem bírtuk kivárni még a 6 hetet sem, 4.hét után már magamra rántottam a párom:)

Azt mondta és éreztem is,hogy sokkal sokkal szűkebb lettem mint elötte, és a mai napig is:) A gátmetszésből szinte semmi nem látszik "hála a dokinak" nagyon ügyesen vágtak,varrtak:)

7 hete szültem, mi 5 éve vagyunk együtt.. Sztem soha nem volt ilyen jó,szenvedélyes,izgató a szex,mint most szülés után..

Sokan írják,hogy gondolni sem mernek a szexre és nem is kívánják, hát én szerencsés voltam/vagyok és a párom is:)

Ne aggódj, Lehet,hogy te is ebbe a kategóriába tartozol mint én :)

Ha pedig nem , ne csüggedj.. Majd újra kialakul.. Pláne ha azt írod mindig is jó volt a szex:)

Boldog babavárást...

2015. febr. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Szia, engem is gátmetszettek. Az első 4 hónapban nem is tudott bejönni a párom, mert fájt még, meg nem is nedvesedtem igazán úgy, mint előtte, de vettünk mi is egy tubus eper illatú síkosítót.. :-) Most már minden alkalommal van hüvelyi orgazmusom, azelőtt nem mondhattam el, hogy nagyon sűrűn lett volna. Tágabb sem lettem. És nem tudom, hogy a shea vajnak köszönhetően e, de egy darab csíkom sem lett. Nekem mell ügyben is jót tett a várandósság. Előtte nagyon kicsi volt. De a szoptatás is növelt rajta, így azért Nőbbnek érzem magam. Összességében jobb, mint terhesség és szülés előtt a helyzet számomra. :-)
2015. febr. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nézd nyilván egy repedés, vágásnak nyoma marad, ezt láthatod magadon is ha van olyan heged akár gyerekkorodból, tehát ha sokat repedsz akkor a gát tájékon lehet nyoma később is, tehát ott lent nem fogsz ugyanúgy kinézni mint ha nem is szültél volna. De nem leszel nyugi borzasztó a férjed ugyanúgy kívánja majd, persze ha valóban szeret.

Kívánni egymást fogjátok, de idő nem sok lesz rá, pláne az elején teljesen zombi leszel, ezt az időszakot kell valahogy átvészelni.

Nyugi azért a gyerekvállalás nem arról szól hogy utána soha több szex, csak ritkábban mert a gyerek nem alszik el időben utána meg már ti is fáradtak lesztek, meg szülés után hidd el a szex lesz a legutolsó amire gondolni fogsz.

Amúgy ha annyira imádjátok egymást és a szex is nagyon jó akkor nyilván szülés után is az lesz, csak lehet több türelem kell és persze nem akkor bújtok össze amikor akartok.

2015. febr. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!