Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt szex közben...

Terhesség alatt szex közben szabad síkosítót használni? Más a ph-m és nem ugyanolyan. Ezért gondoltam a síkosítóra.

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, csak nem mindegy, milyet. A szex shopokban is elvileg csak orvosilag ellenőrzött termékeket árulnak, de én nem hiszem, hogy pl. az ízesített fajtákban ne lenne káros anyag. Nekem is szükségem van rá néha, én csak színezék, ízesítés nélküli, és inkább kicsit drágább, de ismert márkájú és gyártójú terméket ajánlanék.
2009. okt. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, semmi gond
2009. okt. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, lehet egy kérdésem? Ti milyen fajátát használtok? Mi KY-t használtunk, de megújult kívül-belül és azóta nekünk nem jó.
2009. okt. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Durex - play
2009. okt. 29. 14:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszi, egy próbát megér
2009. okt. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!