Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye a teherbeesés...

Mennyi az esélye a teherbeesésnek menstruáció után 1 nappal (5. nap) történik az aktus?

Figyelt kérdés
2015. febr. 8. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem azon a napon sikerült. 31 napos ciklusnál a 8. napon.
2015. febr. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Pontosìtok :)

Szóval mensi utáni napon, ami nálam a ciklus 8. napja volt.

2015. febr. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sokat szamit, hogy hany napos a ciklusod.

Pl. ha valakinek 24-26 napos, akkor a 10-12. napon van az ovu. Ez esetben nagy az esely egy 8. napi aktusbol teherbe esni.


De minel hosszabb a ciklus, annal kevesebb az esely. (Bar sohasem eselytelen, hiszen lehetnek extra peteeresek.)

2015. febr. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy még mindig nem állt be. A legrövidebb 30 nap a leghosszabb meg 48 nap most 31 napra jött meg és átlagosan 4-5 napig tart... Most 4 napig tartott.
2015. febr. 8. 19:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is a 8. napon fogant! :)
2015. febr. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4, ilyen ciklushosszal kicsi az esély. Max. ha volt 2 napon belül extra peteérésed.

Ha pedig 36 napnál hosszabb a ciklusod, akkor nem biztos, hogy van egyáltalán peteérésed.


Rendben van a hormonháztartásod?

2015. febr. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi babánk is kislány lesz :) - első voltam.
2015. febr. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, az orvosom nem mond soha semmit, csak megvizsgál kiírja a gyógyszert és ennyi.
2015. febr. 9. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!