Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Budai Meddőségi Centrum vagy...

Manócska0918 kérdése:

Budai Meddőségi Centrum vagy Kaáli intézet? Ha Kaáli, akkor Győr vagy Budapest? Mik a tapasztalatok? Ki lehet hagyni az inszeminációt, lehet kérni egyből a lombikot?

Figyelt kérdés
2015. febr. 9. 13:39
 1/9 A kérdező kommentje:

És még annyit szeretnék kérdezni, hogy kell-e beutaló, vagy mehetünk beutaló nélkül is?

Köszönöm a válaszokat!

2015. febr. 9. 13:41
 2/9 anonim ***** válasza:
Én személy szerint a BMC-t nem ajánlanám, de nyilván sokaknak segítettek. Futószalag van de nagyon és nem is túl kedvesek az orvosok.Nekem mind a két gyermekem a budapesti Kaáliban fogant. Az első inszeminációval, a második lombikkal. Nem lehet kihagyni az inszeminációt, csak abban az esetben ha olyan gond van, hogy csak lombikkal lehet baba.
2015. febr. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Budapesti Kaáli és Krizsa doktor!!Bár rengeteg betege van de ő a legjobb.A 4.lombikunk sikerült nála,kisfiúnk 6 és fél hónapos!üdv.
2015. febr. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja és nem kell beutaló,az első konzultációra ennél a dokinál kb.3-4 hónap mire időpontot kapsz de tényleg nagyon jó fej és tapasztalt doki.
2015. febr. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Még 1 szavazat Krizsára !!! :D
2015. febr. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bp.Kaàli Intézet Dr Sajgó Attila,eddig maximàlisan megvagyok elégedve vele,az első konzultàcióra 1,5 hónapot vàrtunk
2015. febr. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, igen, a BMC-be kell beutaló, mivel az állami, Kaáliba nem. Mi is Sajgó dokihoz jártunk, én kedveltem őt. Bár nekünk első inszem sikerült, másodszor pedig 3 sikertelen inszem után az első lombik. Sosem derült ki mi lehet a baj. Első voltam.
2015. febr. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kaáli intézet és Dr.Szmatona Gábor! Csak ajánlani tudjuk a feleségemmel!
2015. febr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Dr. Szamtona Gábor! Elsőre sikerült a lombik :) Et+13 nap 201 hcg eredmény és progi az egekben :) 1 babát kértünk vissza 2 naposan 5 sejten ültették be!


Sok sikert mindenkinek! :)

2015. márc. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!