Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Bognár Zoltánról vélemény?...

Dr. Bognár Zoltánról vélemény? (Budapest: G1 Intézet, Róbert K. Klinika)

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Dr Bognár Zoltán nagyon nagyon kedves és aranyos, de én úgy tudom, hogy nem vállal szülést, csak terhesgondozást. (Én magam is nála születtem valamikor, és ha lehetne nála szülni, biztos, hogy őt választanám!)
2013. febr. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Nem vagyok biztos, hogy egy nőgyógyászról beszélünk, mert akire én gondoltam, Ő kb. 45-50 éves lehet. (Bár nem tudom, hogy Te mennyi idős vagy)Mennyi idős az általad véleményezett orvos és hol dolgozott a Magánklinika előtt? Meg tudnád írni nekem? Csak, mert még mindig nem tudtam dönteni nőgyógyász ügyben. Köszi
2013. febr. 7. 11:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Most leszek 22, és amikor születtem, akkor volt fiatal kezdő orvos. Legfontosabb ismertetőjegye hosszú bajsza. :)

Anyukám nagyon elégedett volt vele, az én szülésem is nagyon jó élmény volt neki, utánam két évvel pedig az ikeröcséim szülése is (minden természetesen, semmi komplikáció). Eddig én is hozzá jártam rákszűrésre (Óbudán van a magánrendelője, amikor születtem, a Bakáts téren lévő kórházban dolgozott, de azt hiszem, azt azóta megszüntették), de én úgy tudom, szülést most már nem vállal, csak terhesgondozást, így másik orvost kellett keresnem.

Egyébként minden tekintetben csak ajánlani tudom, nekem nagyon szimpatikus!

2013. febr. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!