Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pont a peteersem napjan...

Pont a peteersem napjan ujjaztak meg illetve a baratom odadugta a lyukhoz, de behatolas nem tortent? Eshettem teherbe?

Figyelt kérdés
A mensi naptar szerint epp aznap volt a peteeres, a teherbe eses eselye magas volt. Megujjazott majd odanyomta nekem, de nem hatolt be nem engedtem,meg szuz vagyok, utana viszont kinyalt es ujjazott majd megegyszer odatette. Az elovaladek bejuthatott az ujjazassal? Illetve masbap es 2.nappal utana is nagyon faj az alhasam es viszonylag eros feher folyasom van? Es kicsi hanyinger.

2015. febr. 10. 13:07
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

az ujjáról éppen lehetnél terhes, de ha így is volna, a tünetek nem másnap, hanem 2 héttel utána legkorábban várhatóak..

a fehér folyás a peteérés jele, és van akinek ilyenkor fájdogál a hasa, megérzi az ovulációt.

szinte 100% hogy nem vagy terhes. a hányinger is placebo.

2015. febr. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
:-D Darwin-díjas kérdés
2015. febr. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Elkeserítő, h minden nap ilyen baromsàgokat tudtok kérdezni? Hàny éves vagy? Minek szexek, ha az alapvető dolgokat sem tudod? Aztàn ott àllsz terhesen és felteszed itg a következő, igen ostoba kérdést: hogy mondjam el a szüleimnek, terhes vagyok???



A kérdésedre a vàlasz, valszeg nem vagy terhes...

2015. febr. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
De az ujjaval fel tud nyulbi addig h a spermiumok amik lehetnek az elovaladekban felerjenek?
2015. febr. 10. 13:14
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Atyaúristen hány eves vagy?
2015. febr. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Épp az életkorodat akartam megkérdezni én is... Ha olyan fiatal vagy, amilyennek gondollak, akkor túl sokat tudsz a szexualitásról, miközben végtelenül keveset...
2015. febr. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
ez már majdnem házi lombikprogram :)
2015. febr. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Döbbenet! 👍
2015. febr. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

igen, lehetsz az ujjáról is terhes, ha ráélvez, és utána felnyúl.

De ha azt veszed, hogy felnőtt nők, direkt módon is hónapokig próbálkoznak hogy összejöjjön a baba, védekezés nélkül, ovuláció első két napján, és még így is csak átlagosan fél év alatt sikerül, nem gondolod, hogy elég valószínűtlen ujjról teherbe esni?

amit kérdezel, gyakorlatilag petting.

2015. febr. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Lecives elszornyulkodes helyett inkabb normalis valaszokat adjatok..19vagyok, tapasztalatlan azert kerdezem h intezzek e 72orasat amig idoben vagyok.
2015. febr. 10. 13:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!