Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pont a peteersem napjan...

Pont a peteersem napjan ujjaztak meg illetve a baratom odadugta a lyukhoz, de behatolas nem tortent? Eshettem teherbe?

Figyelt kérdés
A mensi naptar szerint epp aznap volt a peteeres, a teherbe eses eselye magas volt. Megujjazott majd odanyomta nekem, de nem hatolt be nem engedtem,meg szuz vagyok, utana viszont kinyalt es ujjazott majd megegyszer odatette. Az elovaladek bejuthatott az ujjazassal? Illetve masbap es 2.nappal utana is nagyon faj az alhasam es viszonylag eros feher folyasom van? Es kicsi hanyinger.

2015. febr. 10. 13:07
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

Inkább összeszedtél egy jó kis gombát ;)

Szóval a buli óta már a barátod is?

Ezanemsemmiromantikalávsztori ;)

2015. febr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo, viccelodtem en is veled, de gondolkoztam az eseteden es most komolyan valaszolok!

Szoval, mivel a biologiai ismereted hianyos, igy segiteni szeretnek!

Ebben a tortenetben nem attol kell tartanod, hogy terhes lettel, hanem attol, hogy hagytad, hogy egy vad idegen hapsi a huvelynyilasodhoz (es nem lyuk a hivatalos neve) dugja az ovszermentes, elovaladekos peniszet.

Tudod az elovaladekban nem csak sperma lehet, hanem igy barmilyen nemibetegseget elkaphatsz!

Szoval elhiszem, hogy 19 evesen tombolnak a hormonok, orultel, hogy egy ferfival testi kapcsolatod volt, de ne legy felelotlen, ne hagyd, hogy barmilyen idegen vedekezes nelkul rakja oda, megha nem is hatol be teljesen...

2015. febr. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
19 voltam amikor terhes lettem,de addig is mindenféle kockázatos akciótól távol tartottam magam.Ha suliba nem is jártál,nem hiszem el hogy nem volt honnan illetve kitől tanulnod erről!Ha ennyit sem tudsz a sexről akkor honnan tudod,hogy mikor volt peteérés???Fáj a hasad...bármitől lehet.Nem kell eseményutáni,inkább vegyél az árábol egy mindent a sex következményeiről könyvet!
2015. febr. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Szia,

Itt egy oldal, ajánlom figyelmedbe tájékoztatásul: [link]

És igaza van az egyik előttem szólónak: ne engedj idegen pasit a hüvelynyílásodhoz nyúlkálni! Még kézzel sem! Isten tudja hol járt előtted?!

2015. febr. 11. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!