Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő kell annak hogy a...

Mennyi idő kell annak hogy a vérhigitó kiürüljön a szervezetből ha már nem szedem?

Figyelt kérdés
Lombikozás, egészség

2015. febr. 10. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Én syncumart szedek 15 éve és mindig reggel veszem be,mert egy nap alatt is kezd múlni a hatása. Pontosabbat az orvos tud mondani. Amikor babát szerettünk volna két hét alatt.tértem át fraxiparinra. Gondolom ez mindenkinek más. Remélem tudtam segíteni.
2015. febr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát én ezt a clexane vérhigitót szedtem mikor kiderült hogy terhes vagyok csak sajnos elment neked mi a gondod hogy vérhigitót kellett szedned?
2015. febr. 10. 22:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Mélyvénás trombózist kaptam 18 évesen,mint utólag kiderült génhiba miatt hajlamos vagyok a trombózisra. Ezt nem tudtam és ahogy elkezdtem fogamzásgátlót szedni ki is alakult a trombózis. Életem végéig szedhetem a véralvadásgátlót. Az első terhességemnél még nem szúrtam magam sajnos nem maradt meg. Rát egy évre újra terhes lettem akkor már szúrtam magam a kisfiúnk már elmúlt egy éves.
2015. febr. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem is van egy génhibam mthfr hetero régen szedtem vagy 5 hónapig fogamzásgátló tablettát de nem vettem észre semmit hogy valami bajom lenne úgy derült ki hogy a Káli intézet elküldött a 2 sikertelen lombik után erre a vizsgálatra
2015. febr. 12. 19:02
 5/5 milanr válasza:

Az enoxaparin-nátrium clearance-e alacsony, 150 NE/kg (1,5 mg/kg) 6 órás iv. infúziót követően, az átlagos anti-Xa plazmaclearance 0,74 l/óra.

Az elimináció monofázisosnak tűnik, a felezési idő körülbelül az egyszeri sc. dózis utáni 5 órától az ismételt adagolást követő 7 óráig terjed.

Az aktív fragmentumok veseclearance-e a beadott adag hozzávetőlegesen 10%-ának felel meg, az aktív és nem-aktív fragmentumok vesén keresztüli teljes kiürülése pedig a dózis 40%-át teszi ki.

2019. márc. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!