Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » HCG teszt lehet halvány...

HCG teszt lehet halvány pozitív ovulációkor?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy h*lye kérdés,de a következő történt.Tegnap halvány pozi lett a HCG tesztem,ma meg negatív nem reggli elsőből csináltam őket.Ovuig még van pár napom.Az ovu teszteket is csináltam ugyan úgy nem reggeli elsőből amik full pozik lettek.Tudom,hogy reggel nem szabad ovu tesztelni meg,hogy várni kell 3-4 órát pisilés nélkül.Ezeket az ovu teszteket meg reggel fél liter innivaló és vagy 3 wc.zés után csináltam.

Valakinek valami ötlete?


2015. febr. 12. 11:34
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Mind a 2 nap este negatív lett...
2015. febr. 13. 09:08
 12/15 anonim ***** válasza:
én is jártam már így ,pozi lett a hcg tesztem ovukor.
2015. febr. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hát ez szép. Nem vagy terhes?? :-)
2015. febr. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Utolsó nem teljesen értettem,hogy ezt,hogy értetted :).

Nem csináltam azóta semmilyen tesztet.Kivárom,hogy megjön-e vagy sem.Ami fura,hogy most nincsenek azok a szokásos tünetek amik ovu után szoktak gyötörni...pl:mellfeszülés.hasgörcs...

2015. febr. 19. 15:45
 15/15 anonim ***** válasza:

Én is így jártam. Az ovura reagált a hcg. Másnap már negatív volt [link]


A képen nem látszik szerintem de határozottan rózsaszín a második csík. Mèg most is hogy pár napja kiszáradt

2020. jan. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!