Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha pete érésem van akkor...

Ha pete érésem van akkor nagyobb az esélye, hogy terhes leszek és hány nap után kell megcsinálni a tesztet?

Figyelt kérdés
Párommal belevágunk a baba projektbe és úgy hallottam könnyebben teherbe tudok esni ha pete érésem van. Viszont nem tudom hogy hány nap után vagy mikor kell megcsinálni a terhességi tesztet mert ha nincsen meg akkor 2 hét után.

2015. febr. 12. 14:56
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

20. Azért kérdeztem ezt mert ismerek olyat aki úgy esett teherbe , hogy nem volt peteérése.

(nem azért mert buta szőke nő vagyok)

2015. febr. 12. 20:09
 12/21 anonim ***** válasza:

a válasz


akinek nincs peteérése az nem esik teherbe…

mert feltétele..


nézesd meg magad, hogy miért nincs mindig peteérésed, mert lehet olyan hormonprobléma is, hogy sikerül a baba, de elvetélsz.. nézesd meg magad

2015. febr. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Peteérés nélkül max. Szűz Mária esett teherbe, én erre azért nem alapoznék....
2015. febr. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Jaj!

Szóval ahogy írták többen is, peteérés nélkül nincs terhesség. Ugyanis a PETE termékenyül meg. Ergo,ha ez nincs, akkor nincs minek megtermékenyülnie.

Policisztás petefészekkel pedig nehezebb a dolog. Nem kizárt persze,hogy spontán összejön, de azért inkább menj dokihoz.

2015. febr. 13. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom miért kell itt így ráolvasni egy 20 éves fejére!?ennyi idősen én se tudtam...soha senki nem beszélt anno ilyenről,amúgy tudtommal ha nincs peteérés,akkor is ki tud lökődni petesejt pl.:egy orgazmus által!volt már rá példa :)
2015. febr. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
hát vannak bajok a fejekben : a mensi első napjával elkezdődik egy új ciklus melynek során a tüszők növekedni kezdenek és a bennük lévő petesejt érni kezd.....egy normális tüsző 22 mm-nél reped meg elvileg ebben érett petesejt lehet...amíg ide eljut a tüsző az a peteérés amikor megreped az az ovuláció...a megrepedés történhet előbb és később mint 22 mm...nyílván ha 16 mm nél reped nem valószínű, hogy a benne lévő petesejt elég érett és megtermékenyítésre alkalmas...és ha túl nagyra nő a tüsző mondjuk 28 mm az sem igazán jó mert
2015. febr. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
a benne lévő petesejt elöregszik vagy nem képes megrepedni és ciszta lesz belőle
2015. febr. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
tehát a megtermékenyítéshez kevés a peteérés...megfelelő érettségű petesejtre és megfelelő méretű t
2015. febr. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
tüszőre lesz szükség....ha már annyira érett hogy közel az ovuláció ...igen akkor ezt kiválthatja egy orgazmus is....de ha nem érett a petesejted...akkor nem fog megtermékenyülni ha volt is ovulációd...a több részletben elküldésért elnézést de a gépem önálló életet él :)
2015. febr. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
még annyit hogy korai ovulációt az lh ( luteinizáló hormon..ennek a mértékétt mutatja az ovu teszt) magas szintje válthatja ki ami nyilván nem normális folyamat....
2015. febr. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!