Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mondjatok hogy nem vagyok...

Mondjatok hogy nem vagyok terhes! Vagy meg is? Nem egy tini tortenete ez komoly es elvagyok keseredve.

Figyelt kérdés
3an volt ovum es egyutt is voltunk az este. Terveztuk 7 eves kapcsolat minden jó volt de nagyot veszekedtunk ugy tunik hogy minden menthetetlen elvagyok nagyon keseredve mostmar nem szeretnem ha terhes lennek. En gondoltam hogy lekestuk a peteerest mert hogy este tudtunk egyutt lenni szerintetek? Meddig eletkepes a petesejt? Elotte nem voltunk egyutt. Nem lennek kepes elvetetni annyit vartam ra,de egyedul hogyan? megbolondulok :(
2015. febr. 12. 22:57
 1/6 anonim válasza:

szóval jól értem, hogy gyereket akartatok, dugtatok, összevesztetek, most meg nem tudod mi van?

terhességi teszt? Sok már kimutatja menstruáció(kimaradás) előtt is.

2015. febr. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ha valakivel gyereket terveztek akkor épp turbékolnotok kéne, egy összeveszés és azt mondod ennyi volt akkor ez a kapcsolat nem állhatott biztos lábakon így pedig eleve felelőtlenség gyereket vállalni HA egymagad nem tudod felnevelni/eltartani.


A másik pedig, hogy egyelőre feleslegesen aggódsz, igen ritka hogy első alkalommal első próbálkozásra összejön a baba. Várd ki a menstruációd időpontját és akkor tesztelj, utána kell tovàbb gondolkoznod.

2015. febr. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem arrol van szo hogy nem tudnam eltartani csak milyen lenne apa nelkul? Es nem ez az elso probalkozas csak ovu elott nem voltunk egyutt ebben a honapban csak az ovum napjan de majd tesztelek
2015. febr. 13. 00:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Nos, nagy esélyed van.

Szerintem már tesztelhetsz, ha negatív, pár nap múlva ismételd.

(Csak zárójelben. Ha mindenki borítaná a kapcsolatát egy veszekedés miatt, szinte minden gyereknek elvált szülei lennének)

Ha akarod írd meg privátban hogy mi történt, talán tudok segíteni.

2015. febr. 13. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt 1 oltári nagy vita a gyerektervezés alatt, mégse lett menthetetlen a kapcsolat. Megbeszéltük, bár nem volt könnyű, és próbálkoztunk tovább. Kívánom, hogy nálatok is jól alakuljanak a dolgok!
2015. febr. 13. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt most már ki kell várni, remélem, hogy nem lesz baba. Utána pedig függesszétek fel a próbálkozást, amíg össze nem tudtok rakni egy épkézláb kapcsolatot. Az, hogy 7 éve ellébecoltok egymás mellett még nem garancia semmire. Ha egy veszekedés miatt vége, akkor annyit is ért!
2015. febr. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!