Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Összejöhet a baba még ebben a...

Összejöhet a baba még ebben a ciklusban? (részletek lent)

Figyelt kérdés

"Apróbb problémáim": PCOS+IR+pajzsmirigy alulműködés.

2014. október óta nem szedem a fogamzásgátlót, spontán vérzésem nem volt utána. Most a TSH és az inzulin ideális, kaptam Norcolut-ot, azzal megjött a mensim 2015. jan. 30-án. A ciklus 3-7. napjáig szedtem Closty-t, 11. napon kaptam 2 ampulla Merional injekciót, a 12. napon megnézett a dokim uh-val, és 3 db 8 mm-s tüszőt látott a jobb petefészkemben.

A 21. napon kell visszamennem a dokihoz, kiszámolta, hogy akkor lehetnek kb 20 mm-sek a tűszöim. Ez az elmélet. Gyakorlatban reménykedhetek, hogy megnőnek akkorára és ebben a ciklusban összejöhet a baba? Volt már valaki hasonló cipőben?



2015. febr. 13. 14:25
 1/1 A kérdező kommentje:

Tegnap a ciklus 21. napján voltam ultrahangon, de sajnos nem nőttek meg a tüszőim 8 mm-nél nagyobbra... Viszont jó hír, hogy nem vékonyodott el a méhnyálkahártyám, és valószínű így spontán megjön majd a mensim. No hajrá a következő ciklusban:)

Kinek következik a 2. closty-s hónapja? :)

2015. febr. 20. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!