Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek így összejöhet a...

Szerintetek így összejöhet a baba?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra, vèlemènyekre lennèk kiváncsi... a ciklus 14, 15, 16 ès 17. napján este is együtt voltunk a párommal, ès 17. napon dèlután èreztem a jobb petefèszkemnèl enyhe ovus fájdalmat. Szerintetek mennyi esèlye lehet igy egy pocaklakónak? Nektek hogy jött össze?

#baba #Nap #fájdalom #ovuláció #terhessèg siker
2014. okt. 6. 20:24
 1/3 anonim válasza:
Középidőben simán összejöhet!:)Csak ne görcsölj rá..Más ovus jeled nincs?Pl nyák megváltozás.Szerintem ha azt észleled,főleg akkor lépjetek akcióba.
2014. okt. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mást nem nagyon vettem èszre...a nyák pedig igy nem mèrvado, hogy 4 napot együtt voltunk. Szeretnènk nagyon babot, bizom benne igy sikerült...
2014. okt. 7. 07:58
 3/3 anonim válasza:
Mi vettünk ovulácios tesztet amit mestruációtól leszámolva 12napra kezdtem el csinálni.Ki is mutatta az első 4napot halványan aztán az 5dik napot már erős csíkkal.Ebben az 5-6 napban minden másnap szexeltünk.Ez volt juliúsban....ma már 13hetes kismama vagyok.Akkor sokat éreztem hogy feszül a jobb petefészkem aztán rá pár napra jött a meg fog jönni érzés de azóta sem...Sok sikert.Ja és szedtem elötte fogamzás gátlót ez a második hónap volt hogy már nem :-)
2014. okt. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!