Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyerekvállalás előtt mennyivel...

Gyerekvállalás előtt mennyivel elöbb lehet szedni az Elevitet?

Figyelt kérdés

Már az 1. Terhességemnél szedtem az Elevitet.

A terhesvitamin is segít a teherbeesésen?



2015. febr. 13. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Igen, segíthet. Az előző ciklustól kezdve érdemes elkezdeni szedni, mint ahogy teherbe szeretnél esni. Addigra nagyjából feltöltődsz a szükséges vitaminokkal, ásványi anyagokkal.
2015. febr. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor kezdtem szedni, mikor abbahagytam a fogamzásgátlót. 3 hónap múlva első próbálkozásra összejött a baba, de hogy ebben közre játszott-e az Elevit, azt nem tudom.
2015. febr. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3 hónappal előtte érdemes szedni.A folsavnak kell ennyi idő hogy hasznosuljon.
2015. febr. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

bármikor, csak vitamin..nem árt, bár a testsúlyra érdemes figyelni, mert a sok vitamin miatt megnőhet az étvágy..


Magában a teherbeesésben nem segít, mégis van összefüggés, hisz egy egészséges szervezet hamarabb kész a szaporodásra, mint egy vitaminhiányos, vagy akár beteg.

tehát inkább az egészséges magzatnak, és a megtartásban segít.

ezek a vitaminok nagy része a kismamának segít, hisz a baba a mama kárára is elveszi, ami kell neki, ha nincs mit elvenni akkro van a baj

2015. febr. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen! Segít. A trimesztert ajánlják nagyon sokan. A trimeszter 1et már onnantól szedheted amikor tervezed a babát.
2018. júl. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elevit? Az még kapható?

Azóta már vannak sokkal korszerűbb és jobb vitaminok, érdemes utána olvasnod.

2018. júl. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!