Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti vállalnátok ilyen körülmény...

Ti vállalnátok ilyen körülmények közé babát?

Figyelt kérdés

A Férjemmel mindketten 130.000 Ft-ot keresünk, én ennyire is vagyok bejelentve. Meg van a kellő ledolgozott munkaidőm a GYED-hez.

Albiban lakunk, rezsivel együtt 60.000Ft havonta, más fix kiadásunk nincsen.



2015. febr. 9. 08:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

igen, vállalnék.


Nekem ez őszintén megmondva egy teljesen átlagos körülménynek tűnik.

2015. febr. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Sokan még ettől kevesebb pénzből nevelnek gyereket. Szóval hajrá :)
2015. febr. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy van kb. 500.000 Ft megtakarításunk.
2015. febr. 9. 08:46
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
én vállalnék. ha nem érzed úgy,spórolhattok előtte,meg mi a terhesség 2.hónapjától szétosztottuk a venni valókat,hogy ne egyszerre kelljen,meg ugye összegyüjtöttük a szülésdíjat az orvosnak.
2015. febr. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez bruttóban vagy nettóban? Bár valójában lényegtelen, mindegyik esetben belefér egy baba ha nem szórjátok amúgy a pénzt. 😊 Valóban sokan jóval szegényebb keretek közt is vállalnak gyermeket, miért pont ti nem tehetnétekeg? Szóval hajrá, ja mindketten készen álltok 😀 Sok boldogságot Nektek. Ha szabad kérdeznem mellékesen mi a foglalkozásotok?
2015. febr. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

akkor meg plána ha van megtakarítás .-)

4-es

2015. febr. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

Ez a nettó bérünk mindkettőnknek.


Egyébként azért tettem fel a kérdést, mert mi már nagyon szeretnénk kisbabát, de mindkettőnk családja teljesen elzàrkózik a gondolattól, hogy 2-3 éven belül gyereket vállaljunk. Pedig 23 évesek vagyunk, házasok, 2 éve együtt êlünk, dolgozunk mindketten, a baba mellett szeretném befejezni az egyetemet végre, mert munka közben nem ment.

Egyêbként sem járunk szórakozni, tehát ez sem lehet indok, hogy éljünk még.

Egyszerűen azt mondják, hogy ráérünk még, de mi meg pont az, hogy fiatal szülők szeretnénk lenni.

2015. febr. 9. 09:01
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Simán :) Teljesen átlagos körülmények között éltek, ilyen jövedelem mellett egy gyereket vígan lehet vállalni, de akár kettőt is, ha ügyesek vagytok :)
2015. febr. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a jövedelmetek rendben van! Engem az albi aggasztana max., főbérlővel kellene beszélni, hogy rendben lenne-e. Nehogy várandósan rakjanak ki titeket:(
2015. febr. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Figyu mi 2 gyereket nevelunk 300 ezer forintbol osszesen gond nelkul. Extrákra is jut, pedig mi is alberletben lakunk. Azert azt se felejtsd, hogy a beveteletekhez meg hozzajon az adokedvezmeny es a csaladi potlek is. Szoval siman belevaghattok! :)
2015. febr. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!